Przyłapała 12-latka na kradzieży. Reakcja rodziców doprowadziła ją do łez, skandaliczne zachowanie

Przyłapała 12-latka na kradzieży. Reakcja rodziców doprowadziła ją do łez, skandaliczne zachowanie Źródło: Freepik drobotdean

Kobieta pracująca jako sprzedawczyni w sklepie zauważyła małego chłopca, który ukradł jeden z artykułów. Była zszokowana tą niespodziewaną sceną. Początkowo zupełnie nie wiedziała, co zrobić. Ostatecznie postanowiła jednak nie zawiadamiać o całym zdarzeniu policji. Zdecydowała się na kontakt z rodzicami chłopca.

Kobieta, która pracowała w sklepie spożywczym, przypadkowo stała się świadkiem zadziwiającej sceny. Siedząc przy stanowisku kasowym, przeglądała zapisy monitoringu na żywo. Nagle zauważyło dziecko, które dokonuje kradzieży drobnego artykułu. Natychmiast interweniowała. To niejedyna kłopotliwa sytuacja w sklepie, o której pisaliśmy w ostatnim czasie.

Kobieta przyłapała dwunastolatka na kradzieży sklepowej

Kradzieże sklepowe są zjawiskiem, z którym zmagają się zarówno ogromne dyskonty, jak i małe sklepiki osiedlowe. Każdy sprzedawca musi wykazywać się dużą czujnością, by stan kasy zgadzał się z ilością towarów na sklepowych półkach. Najczęstszymi sprawcami zamieszania są zazwyczaj małe dzieci, które znudzone oczekiwaniem na rodziców, sięgają po batoniki czy gumy do życia. Tym razem kobieta pracująca w sklepie przyłapała na niecnym zachowaniu nastolatka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Przeglądając kamery na żywo, zauważam chłopca w wieku około dwunastu lat, jak między półkami otwiera paczkę z chipsami, zjada kilka, zostawia i udaje się w kierunku wyjścia - relacjonowała sprzedawczyni.

Kobieta, wzruszona prośbami dwunastolatka, postanowiła nie zawiadamiać o całym zajściu policji. Uznała, że wystarczy telefon do jego rodziców. Chłopiec obiecał jej, że zapłaci za ukradzione chipsy i odmówił podania numeru do opiekunów. Uległa jego prośbie i przyjęła pieniądze za produkt. Okazało się jednak, że to jeszcze nie koniec tej dramatycznej sytuacji. Kilka godzin później w sklepie pojawili się rodzice nastolatka.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce

- Za kilka godzin chłopiec wrócił do sklepu z rodzicami. Krzyczącymi, wyzywającymi i zastraszającym. Teksty typu spalę ci ten sklep, jesteś już skończona, jutro masz PIP, sanepid i wszystko, co się da na sklepie - mówiła kobieta.

Ojciec chłopca był niezwykle agresywny, awanturował się i krzyczał na sprzedawczynię przy innych pracownikach i klientach. Została także oskarżona o pedofilię, gdyż w celu wyjaśnienia sprawy zaprosiła młodego łobuza na zaplecze. Nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. Z miejsca zalała się łzami. Dobry uczynek, na który się zdecydowała, zakończył się w okropny sposób. Zrozpaczona pracownica już nigdy więcej nie zdecyduje się na załatwianie tego typu spraw bez asysty stróżów prawa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek
  2. Amerykanie testują nową potężną broń. Cały świat drży w posadach
  3. Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych? Nie żartujemy, dotarliśmy do zdjęć
  4. Do tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdę
  5. Ludzie musieli uciekać z mieszkań, służby pilnie przystąpiły do działania. Ogromna katastrofa spadła w nocy na miasto za granicą
  6. Niebywałe pochodzenie Urbańskiego, jego mama jest z egzotycznego kraju. W Milionerach często padają pytania o jedzenie

Źródło: Mamadu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News