Nowopoznana kobieta powiedziała jej tylko trzy rzeczy. Przez kilka godzin nie mogła dojść do siebie

Nowopoznana kobieta powiedziała jej tylko trzy rzeczy. Przez kilka godzin nie mogła dojść do siebie Źródło: Unsplash/ bady qb

Kobieta spontanicznie wybrała się w daleką podróż. Na drugim końcu świata poznała osobę, której słowa mocno nią wstrząsnęły. Przez kilka godzin nie mogła dojść do siebie. To zdarzenie zapamięta do końca życia.

Kobieta pracująca w Polsce jako prawniczka, charakteryzująca się jako osoba twardo stąpająca po ziemi, na drugiej półkuli zderzyła się z zupełnie inną rzeczywistością i przeobrazić swoje spojrzenie na świat. Doświadczeniami ze swojej podróży Elżbieta Szymanek, autorka bloga intohumans.pl, podzieliła się z portalem WP.

Kobieta poleciała w nieznane. Niesamowite doświadcznia

Najpierw poleciała do Tajlandii, do Bangkogku. Nie miała specjalnych planów, ani biletu powrotnego. Gigantyczne tajskie miasto jednak jej nie zachwyciło, szczególnie przez zanieczyszczenie i hałas. Zdecydowała, że pojedzie w spokojniejsze miejsce. Tak trafiła do Chiang Mai, na północy kraju. To miejsce słynące z parków narodowych.

Jak podróżniczka opowiada, był to zupełnie inny świat. Przede wszystkim mieszkańcy skupiali się mocno na sprawach nadnaturalnych, mówili dużo o ezoteryce, energii. Elżbieta Szymanek była zapraszana na różne wydarzenia, w czasie których zetknęła się z tą tajemniczą stroną świata. I, jak tłumaczy, niektóre rzeczy trudno było wytłumaczyć racjonalnie, choć starała się wszystko racjonalizować. 

Swoje przeżycia próbuje wyjaśnić okolicznościami, atmosferą miejsca, ale wie, co czuła podczas "zabiegu" - energię w ciele, a gdy na prośbę instruktora przyłożyła rękę do czakry splotu słonecznego, poczuła się, jakby był to elektromagnes. Ale to nie były najbardziej zaskakujące doświadczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wizyta u kapłanki. Powiedziała tylko trzy rzeczy

Elżbieta Szymanek została zaproszona do kapłanki. Kobieta chętnie zgodziła się na nowe doświadczenie: czuła się zafascynowana nowym światem i jego odkrywaniem. Jak mówi, już pierwsze wrażenie było zaskakujące: wbrew stereotypom kapłanką nie była sza staruszka, lecz atrakcyjna kobieta. Podróżniczce powiedziano, że kapłankę traktuje się tu z wielkim szacunkiem i pełni rolę medium.

Polka szybko przekonała się, że nie są to przesadzone opinie. Wzięła udział w ceremonii, którą zapamięta do końca życia. Jak mówi, kapłanka na początku nakłuwała jej palce pewnym instrumentem, lecz kobieta nic nie czuła. Dopiero gdy została dotknięta, krzyknęła z bólu. I na tej podstawie kapłanka powiedziała trzy rzeczy na temat podróżniczki.

Kobieta pomyślała, że to zwykłe banały, kapłanka jednak powiedziała, że mogą to być aspekty ukryte w podświadomości. Podróżniczka nie wzięła jednak tego do siebie aż do czasu, gdy w innym mieście trafiła na innego jasnowidza. Ten mężczyzna przeprowadził podobną ceremonię i powiedział dokładnie te same trzy rzeczy. Elżbieta zrozumiała, ze to nie był przypadek. To doświadczenie wstrząsnęło nią tak mocno, że - jak mówi - pięć godzin spędziła w świątyni i dochodziła do siebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Podróż na drugi koniec świata otworzyła jej oczy na inne aspekty. Pobyt w Azji zmienił jej życie. Jak mówi, nauczyła się tego, żeby kwestionować status quo. Okazuje się, że to, co wydaje się normalne i naturalne w Europie, niekoniecznie jest jedynym i właściwym rozwiązaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: WP

Następny artykuł