Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Miała jedne z najpiękniejszych ust świata. Cudowna kobieta umarła w makabryczny sposób

Młoda kobieta zginęła w iście makabryczny sposób, a wyniki jej sekcji zwłok pojawiły się dopiero po pół roku od jej śmierci. Teraz już wiadomo, jaka była dokładna przyczyna tej tragedii.

19-letnia kobieta zginęła 27 grudnia po tym, jak wyszła na plażę, aby oglądać wschód słońca. Brytyjska studentka Sinead Moodliar zeszłoroczne święta spędzała w RPA, korzystając ze swojej zimowej przerwy od nauki. Tego tragicznego dnia udała się na plażę Umhlanga Rocks, aby oglądać przepiękny wschód słońca. Niestety kobieta nie zauważyła dużej fali zmierzającej w stronę brzegu, która z ogromną siłą uderzyła w skalistą plażę.

Niestety gigantyczne ilości wody uderzając w 19-latkę z taką siłą, że straciła ona równowagę i została zabrana przez falę. Kiedy ratownikom udało się ją wyłowić, została natychmiast przetransportowana do szpitala, gdzie stwierdzono jej zgon.

19-letnia kobieta zginęła w potwornym wypadku

Przez ponad pół roku trwało całe śledztwo związane z tragiczną śmiercią brytyjskiej studentki, a w poniedziałek zostały wydane oficjalne wyniki sekcji zwłok przedstawione przez koronera. Według przeprowadzonych badań wynika, że w tragicznej śmierci nastolatki nie brały udziału żadne osoby trzecie.

 - To tragiczny, katastrofalny wypadek. Sinead udała się na plażę, by zobaczyć wschód słońca. Stojąc na skalistym terenie, potężna fala, która uderzyła o brzeg, zabrała ją ze sobą – mówił koroner David Heming.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jako dokładną przyczynę śmierci podano utonięcie, na co mają wskazywać charakterystyczne obrażenia płuc. Co więcej, kobieta miała jeszcze widoczną ranę głowy, która powstała najprawdopodobniej podczas jej upadku do wody, kiedy fala uderzyła o brzeg.

Niestety doprowadziło to do sytuacji, w której żaden lekarz nie mógł jej pomóc, a samego wypadku nie dało się w żaden sposób przewidzieć. Mimo to jej rodzice nadal nie mogą pogodzić się ze śmiercią swojej ukochanej córki, która była dla nich całym światem.

Dzisiaj grzeje: 1.Mama chce, by jej 14-letnia córka przeszła operację plastyczną. Uważa to za konieczność
2. FPP: Fiskus przywłaszczył sobie bezpodstawnie miliard złotych. Możesz odzyskać swoje pieniądze

Sami wspominają ją jako wspaniałą osobę, o niebywałej wręcz urodzie i przepięknych ustach, których niestety już nigdy nie będzie im dane zobaczyć. Mimo upływu czasu rodzina wciąż tęskni za 19-latką i nie ma niczego na tym świecie, co mogłoby zmniejszyć ich ból.

 - Bardzo tęsknimy za naszą córką. Nie możemy pogodzić się z faktem, że już jej tu nie ma – powiedział ojciec 19-latki, Nob Moodliar.

kobieta fot. facebook.com/Sinead Moodliar

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News