Ciężarna kobieta poszła zrobić badanie USG. To co zobaczyła na monitorze ją totalnie przeraziło

Ciężarna kobieta poszła zrobić badanie USG. To co zobaczyła na monitorze ją totalnie przeraziło Źródło: Screen/YouTube/Inside Edition

Kobieta poszła na USG, aby zobaczyć, czy jej dziecko jest zdrowe i rozwija się prawidłowo. Gdy lekarka przystawiła aparat do jej brzucha na ekranie ujrzała coś, co zupełnie ją zszokowało. Czegoś takiego matka nie widziała nawet w swoich najstraszniejszych koszmarach.

Kobieta chciała upewnić się, że jej dziecko rozwija się prawidłowo. Otrzymała więc od lekarza skierowanie na badanie USG, które jest w czasie ciąży rutynowym zabiegiem. Podczas badania doszło jednak do dość przerażającej sytuacji. Matka na monitorze zobaczyła twarz swojego dziecka, która wyglądała niezwykle przerażająco.

Kobieta twierdzi, że po badaniu USG miała nocne koszmary... ze swoim dzieckiem w roli głównej

Jessica poszła na badanie USG. W gabinecie lekarka poprosiła ją, aby położyła się na łóżku, a następnie odsłoniła swój brzuch. Następnie przyłożyła mamie głowicę aparatu USG do brzucha, aby obejrzeć jej dziecko (kobieta była wtedy w trzecim trymestrze ciąży).

W trakcie badania nie widać było niczego niepokojącego. Na ekranie lekarka pokazywała Jessice nóżki, rączki, a także fragmenty tułowia jej dziecka. W pewnym momencie doszło jednak do przerażającej sceny, która zupełnie zszokowała Jessicę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ekranie zobaczyła twarz swojego dziecka, która przypominała szkielet. Dziecko wyglądało, jakby nie miało tak naprawdę twarzy, a na ekranie dokładnie widać było jedynie kości policzkowe, a także wyraźne oczodoły. Jessica była zupełnie zdruzgotana.

 - To było przerażające. Od razu zaczęłam się zastanawiać i martwić o to, jak będzie wyglądać moje dziecko, gdy się urodzi - mówiła w rozmowie z serwisem "The Mirror".

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. 500 plus razy dwa, a nawet trzy. Są sposoby, by powiększyć świadczenie

Jak się później okazało, twarz dziecka Jessici wyglądała tylko na ekranie w tak przerażający sposób. Nie zmienia to jednak faktu, że aż do samego porodu Jessica bała się, że urodzi albo bardzo brzydkiego chłopca, albo żywy szkielet. Jej obawy nie miały jednak pokrycia z rzeczywistością. Wkrótce urodziła całkiem zdrowego chłopca, który, jak twierdzą wszyscy jej bliscy, jest wyjątkowo śliczny.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

 

  1. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  2. Znaki zodiaku z najtrudniejszym charakterem. Od tych osób najlepiej tryzmać się z daleka. Nie będą dobrymi partnerami!
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News