Kobieta urodziła na szpitalnym korytarzu. Powalające zdjęcie obiegło światowe media

Kobieta urodziła na szpitalnym korytarzu. Powalające zdjęcie obiegło światowe media Źródło: Unsplash Martha Dominguez de Gouveia

Kobieta w ciąży przyjechała do szpitala. To był ten dzień, w którym na świat miało przyjść jej dziecko. Niefortunnie narodziny miały miejsce na szpitalnym korytarzu. Zdjęcie z tego zajścia jest powalające.

Kobieta oczekiwała swojego dziecka. Upragnione potomstwo już miało przyjść na świat. Kiedy była w domu poczuła, że to właśnie ten moment. Zdjęcie, które zostało wykonane podczas porodu na szpitalnym korytarzu, obiegło cały Internet.

Nagły poród nie mógł czekać

Dzień tej kobiety zaczął się całkowicie normalnie. Codzienna rutyna nie zapowiadała, że już lada chwila na świat przyjdzie jej dziecko. Wszystko się stało jasne, kiedy przyszła mama poczuła pierwszy skurcz. Jednak nikt nie był w stanie przewidzieć w jakich okolicznościach urodzi ta kobieta. Kiedy odeszły jej wody razem z mężem pośpiesznie udała się do szpitala.

W trakcie tej nagłej wyprawy kobieta zadzwoniła do recepcji szpitala i poinformowała o całym zajściu. Pielęgniarka prosiła ją by jeszcze trochę wytrzymała. Wszystko miało być tam gotowe na jej przyjazd. Dzielny mąż wiózł swoją żonę starając się jak najszybciej dotrzeć do celu. Kobieta zaczęła wątpić czy uda im się dojechać na czas, słabła z każdą chwilą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta starała się wytrzymać za wszelką cenę

Kiedy wszyscy dojechali przed budynek szpitala, ciężarna kobieta nie była w stanie samodzielnie wyjść z samochodu. Potrzebowała do tego pomocy aż dwóch osób. Swojego męża i fotografki porodowej, która jest autorką niezwykłego zdjęcia podbijającego Internet. Przyszła mama w asyście weszła na szpitalny korytarz. Właśnie wtedy nastąpiło coś czego nie zapomni do końca swojego życia. 

Okazało się, że jest już za późno, aby przetransportować kobietę na salę porodową. Jej dziecko miało przyjść na świat na korytarzu w szpitalu w Kansas. Sama przyznaje, że sam poród pamięta jak przez mgłę. Na szczęście całe zajście zostało uwiecznione przez fotografkę porodową. Jej zdjęcie zachwyciło masę osób w sieci. Idealnie ono pokazuje co przeżywają rodzące kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń
2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie

Nie da się ukryć, że poród jest wyjątkowym momentem w życiu matki. Narodziny dziecka są emocjami, które ciężko opisać słowami. Jednak w dobie dzisiejszej technologii, te chwile mogą zostać uwiecznione przy pomocy zdjęć. Ta fotografia jest tego idealnym przykładem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Szkoły będą prowadzić lekcje przez internet? Jest decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej
  5. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  6. Polacy biją rekordy zakupów. Ale nie w Biedronkach i nie w Lidlach

Źródło: GazetaPL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News