Jest afera. Klient przyłapał pracownicę lodziarni na karygodnej rzeczy, wszystko nagrał

Jest afera. Klient przyłapał pracownicę lodziarni na karygodnej rzeczy, wszystko nagrał Źródło: Facebook Bożena Radecka

Nikt nie podejrzewał, że kobieta pracująca w lodziarni zrobi coś takiego. Jej zachowanie wywołało słuszne oburzenie wśród wielu internautów. To na czym ją przyłapano nie mieści się w głowie. Jak można zrobić coś takiego?

Kobieta, która była pracownicą lodziarni nie wiedziała, że jest nagrywana. To co zostało zarejestrowane jest po prostu karygodne. Wszyscy są w szoku i nie wiedzą jak można było postąpić w taki sposób. Nie da się ukryć, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Kobieta zrobiła karygodną rzecz

Lody, które podawała kobieta miały być słodką przyjemnością. Niestety nagranie, które ujrzało światło dzienne nie pozostawia złudzeń. Zimny deser nigdy nie był tak rozczarowujący jak teraz. Bez wątpienia w niektórych zawodach trzeba przestrzegać pewnych reguł. Jedne są bardziej restrykcyjne, inne mniej. Aktualnie właściwie wszystkie branże przeżywają trudy obostrzenia panujących zasad. Nie inaczej jest w przypadku gastronomii.

Restauracje i kawiarnie muszą zachować szczególną ostrożność. Wielu pracowników punktów gastronomicznych na pewno przestrzega zasad higieny wynikających z panującej pandemii. Niestety nagranie, na którym jest kobieta pracująca w lodziarni nie pozostawia najmniejszych złudzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lody bardziej niebezpieczne niż myślisz

Kiedy kobieta nakładała innym lody, klienci nie wiedzieli na jakie niebezpieczeństwo są narażeni. Cała sprawa nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie nagranie z ukrycia. To, co zostało zarejestrowane może wywołać niemały szok.

Kobieta razem ze swoją koleżanką próbowały smaków lodów. Robiły to przy użyciu jednej łyżki, tym samym nie zachowały elementarnych zasad higieny wymaganych w obliczu zagrożenie epidemiologicznego. Pojemnik pełen lodów przez tego typu zachowanie może zostać cały zainfekowany. Później nieświadomi klienci zamawiając słodki deser mogą zostać zarażeni wirusem, który zagraża zdrowiu a nawet życiu.

Dzisiaj grzeje: 1.Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2.Lekarz oszacował, ile miesięcy będzie trwać wirus w Polsce. „Musimy szykować siły”

Nie da się ukryć, że zachowanie jakiego dopuściła się ta kobieta jest niedopuszczalne w obecnej sytuacji. Zachcianka przyczyniła się do wyjątkowo nieodpowiedzialnego zachowania, które może stworzyć zagrożenie dla innych ludzi. Szokujące nagranie wstrząsnęło Internetem.

(Facebook Bożena Radecka)

(Facebook Bożena Radecka)

(Facebook Bożena Radecka)

(Facebook Bożena Radecka)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. NBP poddaje pieniądze kwarantannie z powodu epidemii. Wiadomo, co to oznacza dla Polaków
  4. 11-latka długo nie wychodziła z łazienki. Gdy matka zajrzała przez okno, nogi się pod nią ugięły
  5. Do sieci wyciekło nagranie z polskiej karetki. Trudno uwierzyć co tam się dzieje
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: WP Kuchnia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News