Przez 31 lat więził ją i wykorzystywał w okropny sposób. Dramat dział się za zamkniętymi drzwiami, tylko dla osób o nerwach ze stali

Przez 31 lat więził ją i wykorzystywał w okropny sposób. Dramat dział się za zamkniętymi drzwiami, tylko dla osób o nerwach ze stali Źródło: .

Kobieta była więziona przez 31 lat. Oprawca przez cały ten czas poniżał ją i wykorzystywał, odzierając z godności. Prawda o jego podwójnym życiu wyszła w końcu na jaw. Ta historia jest wstrząsająca i przyprawia o ciarki.

Kobieta przez 31 lat swojego życia przeżywała prawdziwe piekło. Odkąd była nastolatką została uwięziona przez mężczyznę, który początkowo wydawał się być miłością jej życia. Prawda na jego temat okazała się jednak zgoła odmienna. Adorator zmienił się w bezwzględnego potwora i oprawcę.

Dramat za zamkniętymi drzwiami 

Dramat, który przeżyła kobieta rozpoczął się w 1988 roku. Miała wtedy zaledwie 17 lat i poznała chłopaka, w którym szybko się zakochała. Początkowo ich relacja przebiegała normalnie, jednak wkrótce partner zaczął odkrywać swoją prawdziwą naturę. Szybko stał się agresywny wobec kobiety. Problem zauważyli jej rodzice i zabronili im wspólnych kontaktów. Oprawca opracował plan.

Kobieta została przez niego zmanipulowana i namówiona do wspólnej ucieczki. Dwa dni przed Bożym Narodzeniem para uciekła i ślad po nich zaginał. Przez kilka pierwszych dni nocowali w hotelach. Po jakimś czasie znaleźli mieszkanie do wynajęcia. Z jednego z nich kobieta miała nie wyjść przez kolejne 31 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta stała się niewolnicą seksualną

Kobieta za jedyne towarzystwo, oprócz wizyt oprawcy, musiał wystarczyć telewizor i radio. W mieszkaniu nie było światła, a okna były zakryte grubymi kotarami. Mężczyzna całkowicie ją sobie podporządkował. Stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Brak posłuszeństwa był karany głodem. Oprawca poniżał swoją ofiarę, każąc jej prosić o pozwolenie na wykonanie najprostszych czynności takich jak na przykład siadanie. Jednak to nie były najgorsze krzywdy jakie zaznała kobieta.

Oprócz bicia, poniżania i głodu mężczyzna wykorzystywał swoją ofiarę seksualnie. Brak odpowiedzi na "zaloty" był surowo karany. Oprawca dopuszczał się również gwałtów, odzierając kobietę z resztek godności, jakie jej pozostawił. Szokujące jest to, że mężczyzna prowadził podwójne życie. Mieszkał w bloku na przeciwko z partnerką i dzieckiem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy

2. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Cała sprawa wyszła na jaw kiedy kobieta uciekła z mieszkania. Udało jej się to, ponieważ stręczyciel zostawił w mieszkaniu klucze. Kobieta udała się do schroniska dla kobiet, o którym usłyszała w radiu. Tam opowiedziała o swojej tragicznej historii pracownikom socjalnym. To oni powiadomili policję o całym zajściu, które miało miejsce w Wenezuelskiej miejscowości Maracay. 

Mieszkańcy bloku, w którym była przetrzymywana kobieta zeznali, że nigdy nie zauważyli niczego podejrzanego. Oprawcę kobiety uważali za miłego i uprzejmego. Policja stara się ustalić, czy do przemocy dochodziło również wobec partnerki i córki mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Kompromitacja, Martyniuk wyrolował fanów. Gwiazdy disco polo ujawniły oszustwo na wielką skalę
  4. 22-latka weszła do wanny, żeby złagodzić ból. Zamarła, kiedy poczuła, że coś z niej wychodzi
  5. Najwięksi szefowie kuchni nie mielą mięsa. Mają genialnie prosty trik, który właśnie ujawnili

Źródło: O2 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News