Kobieta z wielkim marzeniem
facebook/Monica Riley
Aneta Wasilewska - 13 Stycznia 2020

Waży ponad 300 kilogramów i jeszcze jej mało. Ma tylko jedno marzenie, które wielu odbiera mowę

Kobieta pochodząca z Teksasu ma w głowie wielkie marzenie. Postanowiła, że zrobi wszystko, co w jej mocy, by je osiągnąć. Dziś jej waga pokazuje 300 kg, ale dla niej to wciąż za mało. Nikt nie może uwierzyć w jej szalony plan.

Kobieta, która pozbawiona jest kompleksów powinna być najszczęśliwszą na świecie. Chociaż w społeczeństwie panuje przekonanie, że każda kobieta dąży do szczupłej sylwetki, to przykład 27-latki z Teksasu pokazuje, że nie każda pani pragnie nosić ubrania w rozmiarze 0, czasami 300 kg może okazać się niską wagą.

Marcin Prokop z żonąŻona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć kobietę, która dorówna jej naturalnym pięknemCzytaj dalej

27-letnia kobieta waży 300 kg. Uważa, że to za mało

Monica ma 27 lat i pochodzi z Teksasu, gdzie obecnie mieszka ze swoim partnerem Sidem. Para rozumie się bez słów, a Sid jest tak zakochany w Monice, że postanowił pomóc jej zrealizować największe marzenie. Kobieta i jej chłopak ułożyli doskonały plan osiągnięcia tego, co zamierzyła sobie Monica. 300 kg, które obecnie wskazuje waga, to nic przy tym, jaki pomysł na siebie ma ta 27-letnia kobieta.

Kobieta, której największym marzeniem jest jeszcze przytyć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

- Chcę ważyć 450 kilogramów. Dopiero wtedy będę spełniona i szczęśliwa. Wszyscy będą mi usługiwać, a ja będę tylko leżeć. Jest też to nasza fantazja erotyczna, dużo o tym rozmawiamy i świetnie dogadujemy się w tej kwestii. Zmierzamy do tego samego celu. Gdy zjem naprawdę spory obiad, to Sid musi pomagać mi się przekręcać, bo sama nie daję już rady - wyznała 27-letnia kobieta.

Marzenia o wielkiej wadze i byciu najgrubszą kobietą na świecie, to nie koniec planów Moniki. Kobieta planuje razem z partnerem mieć dziecko. Już teraz Monika ma problemy z poruszaniem się, niebawem do jej domu ma zostać dostarczone łóżko z wbudowaną toaletą, by już nigdy nie musiała z niego wstawać. W tym przypadku posiadanie potomstwa wydaje się być najgorszym pomysłem z możliwych.

Kobieta nie boi się tego, co będzie się działo z jej ciałem, gdy na wadze pojawi się 450 kg. Monika już nie może doczekać się tego momentu. Uznała, że dzieckiem zajmie się niania, a ona będzie mogła leżeć i patrzeć, jak wszyscy jej usługują.

Dzisiaj grzeje:

1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"
2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, ale kobieta robi w sieci wielką karierę. Internauci przesyłają jej pieniądze na jedzenie, by później nagrywała siebie podczas jedzenia. Niestety, jest to przykład kiedy kolejny raz zaburzenia odżywiania są promowane, zamiast być leczone.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

fot facebook/Monica Riley

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Wszystko załatwiono po cichu, bez wiedzy emerytów. Specjalista zdradza, że emerytury Polaków będą zmniejszone
  4. Siedział w jednej celi z mordercą Pawła Adamowicza. Wyjawił dobijającą prawdę o Stefanie W.
  5. Gwiazda Polsatu zabrała głos w sprawie bójki Pięknych i Młodych. Zespół disco polo zrównany z ziemią

Eleni i wzruszające słowaZabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzyCzytaj dalej

źródło: webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News