Kobieta u kosmetyczki
unsplash.com/karelys Ruiz
Sara Osiecka - 13 Stycznia 2020

Laura chciała poprawić urodę u kosmetyczki. Z jej twarzą stała się porażająca rzecz, teraz ostrzega inne kobiety

Kobieta lubiła dbać o swój wygląd, dlatego postanowiła odwiedzić specjalistkę. Zleciła kosmetyczce upiększające zabiegi, jednak ich efekt okazał się nie taki, jakiego oczekiwała. Sytuacja stała się wyjątkowo dramatyczna, teraz apeluje do innych osób.

Kobieta z Poznania mogła pochwalić ponadprzeciętną urodą, jednak mimo tego postanowiła poprawić co nieco swój wygląd. Zdecydowała, że powiększy nieco usta oraz wyszczupli twarz haczykami wkładanymi pod skórę. Zabiegi nie są trudne, dlatego bez obaw wybrała się do kosmetyczki, Agnieszki N. Zaczęła żałować swojej decyzji zaraz po wyjściu z gabinetu.

Pogoda podejrzanie się zmieniłaZobaczył na niebie podejrzane kropki. Kiedy zrozumiał, czym są, natychmiast zaczął uciekaćCzytaj dalej

Kobieta szybko pożałowała swojej decyzji

Laura L. omówiła z kosmetyczką, co będą robiły z jej twarzą. Potem klientka dostała znieczulenie, a Agnieszka N. zaczęła pracować. Już wtedy było wiadomo, że coś jest nie tak, kobieta bowiem odczuwała ból mimo wcześniejszego znieczulenia. Kolejnym złym znakiem był czas trwania zabiegów czyli 30 minut. Po opuszczeniu gabinetu Laura nie była zadowolona, jednak prawdziwy koszmar zaczął się później.

Usta zaczęły puchnąć w niepokojący sposób, a skóra na twarzy jakby się przekrzywiała. Twarz kobiety wyglądała coraz gorzej, co nie zdarza się często po wizycie u profesjonalnej kosmetyczki. Wkrótce pojawiły się tez problemy z jedzeniem oraz spaniem, nie mogła też mówić. Postanowiła, że najwyższy czas iść do szpitala. Nie usłyszała nic dobrego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona była maltretowana przez męża i jego kolegęMąż nie znał litości, maltretował żonę nawet w ciąży. W końcu posunął się za daleko, tylko dla ludzi o nerwach ze staliCzytaj dalej

Kobieta do dziś przeżywa dramat

Okazało się, że w wargach Laury zebrała się ropa, którą chirurg musiał usunąć. Później wyjął substancję, jaką kosmetyczka wstrzyknęła jej w usta. Haczyki musiały pozostać pod skórą, gdyż ich usunięcie mogłoby doprowadzić do jeszcze gorszych powikłań. Kobieta wiele wycierpiała i jak twierdzi, została oszpecona, jednak nie zamierza się poddawać. Skierowała sprawę do prokuratury.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę
2. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

Agnieszka N. nadal przyjmuje klientki, a w sieci zachęca do skorzystania ze swoich usług. Laura ostrzega wszystkie panie, by nie popełniły podobnego błędu. Zawsze trzeba wybierać zaufane salony, warto też reagować, gdy podczas wykonywania zabiegu coś wzbudza wątpliwości. Szybka reakcja może uchronić przed późniejszą katastrofą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Po przekroczeniu konkretnych progów zmaleje twoja renta i emerytura. Lepiej ich nie przekraczaj
  3. Dagmara się wygadała o sobie i Jacku? Padły wiele mówiące słowa o dziecku
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Znaki zodiaku precyzyjne wskazówkiPrecyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemówCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News