Polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Rodzina i fani są zrozpaczeni, nie miała żadnych szans

Polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Rodzina i fani są zrozpaczeni, nie miała żadnych szans Źródło: .

Kobieta stała się ofiarą strasznego wypadku. Znajdowała się w szczytowym momencie swojej kariery - właśnie udała się w trasę do USA, gdzie została powitana z otwartymi ramionami. Niestety, pozostałe koncerty zostały odwołane, nieoficjalnie wiadomo, jak zginęła.

Kobieta jest opłakiwana przez fanów, rodzinę i znajomych. Już nigdy nie zobaczymy jej na polskich i zagranicznych scenach. Piosenkarka o wielkim sercu odeszła na zawsze pozostawiając po sobie muzyczną spuściznę.

Kobieta uległa poważnemu wypadkowi. Nie dało się jej pomóc

Święto Niepodległości nie było powodem do radości dla wszystkich. Fani znanej polskiej piosenkarki pogrążyli się w żałobie. Z USA napłynęła wiadomość, że Urszula Chojan nie żyje. Pochodząca z Poznania piosenkarka muzyki country była bardzo ceniona w Polsce i za oceanem - teraz już nikt nie usłyszy na żywo jej głosu, nie wręczy kwiatów i nie otrzyma tak cennego autografu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że piosenkarka doznała upadku podczas konnej przejażdżki. Nie wiadomo, co się dokładnie wtedy wydarzyło, ale gdy Urszula Chojan znajdowała się już na ziemi, koń rzekomo śmiertelnie ją stratował. Ciężar kopyt spowodował, że kobieta zmarła na miejscu, nie dało się jej pomóc. W żałobie pogrążyli się znajomi, rodzina oraz liczni fani.

Podróż do USA miała być wyprawą jej życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na początku października pojechała na dwa miesiące do Teksasu zaproszona przez Polonię. Zwiedzała, koncertowała. Wsiadła na konia. Niestety spadła i koń ją stratował. Nie żyje.... Dla nas to szok, bo spotykaliśmy się niemal na okrągło na różnych imprezach, koncertach, w domu miała garaż przerobiony na studio, gdzie spotykaliśmy się cyklicznie, Osoba ciepła, radosna, ciągle uśmiechnięta. Była szczęśliwa, że jedzie w podróż swojego życia... - napisała jedna ze znajomych jej osób na profilu artystki.

Dzisiaj grzeje: 1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez 
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Urszula Chojan była znaną w Polsce piosenkarką muzyki country. Żaden mrągowski piknik nie mógł się bez niej odbyć. Od 2004 roku była liderką poznańskiej grupy Country Show Band. Pozostawiła po sobie 5 autorskich albumów: "Tak kochać można tylko raz", "Urszula Chojan", "Wszystko w życiu płynie", "Pociąg do Mrągowa" i "Świat w kolorze".

20 października wzięła udział w Dallas w Annual Fundraising Gala, z której dochód przeznaczony był na rzecz dzieci z syndromem APC.

Fot. Facebook/Wojciech Polonus/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News