kobieta objawy koronawirusa
Mirror.co.uk
Joanna Szwalikowska - 12 Października 2020

23-latka miała objawy typowe dla koronawirusa. Prawda okazała się zupełnie inna, o wiele bardziej niebezpieczna

23-letnia kobieta miała objawy, które wskazywały na zakażenie koronawirusem. Prawda okazała się jednak zupełnie inna, w dodatku o wiele bardziej niebezpieczna. Jej wujek, okulista, który w porę zareagował, dosłownie uratował jej życie.

23-letnia kobieta, Amandeep Bains, zostałą zdiagnozowana jako zakażona koronawirusem. Dzięki jej wujkowi okazało się jednak, że prawda jest zupełnie inna, o wiele bardziej niebezpieczna. Gdyby nie jego reakcja, młoda kobieta mogła przypłacić ten fatalny błąd lekarzy życiem.

koronawirus eksperci biją na alarmWszyscy byli w błędzie. Eksperci nie mają wątpliwości i biją na alarm, chodzi o koronawirusaCzytaj dalej

Kobieta miała objawy koronawirusa. Prawda okazała się jednak o wiele gorsza

Amandeep Bains twierdzi, że zawdzięcza życie swojemu wujkowi, który zauważył u niej potencjalnie śmiertelny zakrzep krwi. Lekarze uparcie twierdzili, że choruje ona na koronawirusa. Kobieta już w styczniu zauważyła podejrzane zmiany, jak wysypki, zaczęły ją również boleć stawy. W momencie, kiedy w Wielkiej Brytanii wybuchła pandemia koronawirusa, jej objawy stały się bardziej uciążliwe. Codziennie odczuwała bóle i zawroty głowy, zdarzały jej się nawet omdlenia.

Lekarze zdiagnozowali u niej koronawirusa, kobieta przeczuwała jednak, że z jej zdrowiem dzieje się coś poważniejszego. Skontaktowała się ze swoim wujkiem, okulistą, z nadzieją na pomoc. Po rozmowie telefonicznej mężczyzna poprosił siostrzenicę, aby kolejnego dnia pojawiła się u niego na badaniach. Przeczuwał, że może ona potrzebować pilnej pomocy medycznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

Po badaniu okazało się, że w jej naczyniach krwionośnych w oczach pojawiły się krwotoki, z kolei nerwy wzrokowe był bardzo opuchnięte. Mężczyzna wysłał kobietę wprost do szpitala razem ze skanami, które miała przekazać lekarzom, z którymi się spotka. Kolejne testy ujawniły, że Bains miała skrzep krwi spowodowany dwiema przewlekłymi chorobami, o których nie miała pojęcia.

Zdiagnozowano u niej toczeń, czyli chorobę autoimmunologiczną, powodującą, że organizm atakuje czerwone krwinki, a także zespół Hughesa, który powoduje m.in. zakrzepicę żylną i tętniczą. Choroba ta jest jedną z głównych przyczyn udarów u osób poniżej 50. roku życia. Często jest diagnozowany dopiero po tym, jak w organizmie wystąpi wiele zakrzepów krwi.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny apel do Polaków. Grozi nam drugi lockdown? PAN: sytuacja jest dramatyczna

2. Ministerstwo Zdrowia wydało wytyczne dotyczące pogrzebów osób zmarłych na koronawirusa. Procedury porażają

3. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

Jak przyznała 23-lat, gdyby nie jej wujek, prawdopodobnie nie zobaczyłaby się nawet z lekarzem, ponieważ wówczas wszystko odbywało się telefonicznie. Kobieta przechodzi obecnie leczenie. Jej wujek z kolei apeluje do wszystkich o to, by pomimo pandemii koronawirusa, badali się regularnie i nie zaniedbywali swojego zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutro
  2. Ogromna tragedia. Nie żyje piłkarz, zabili go koledzy z własnej drużyny
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: Mirror.co.uk

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News