Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia

Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia Źródło: youtube/viralhog/

Kobieta udała się z bliskimi na krótkie wakacje. Podczas rejsu łodzią postanowiła nagrać morze, by mieć miłą pamiątkę z wyjazdu. Nikt nie podejrzewał jednak, że już po chwili ich oczom ukaże się coś takiego. Trudno będzie im o tym zapomnieć.

Kobieta kochała podróże i możliwość poznawania świata. Jeszcze większą przyjemnością było dla niej, gdy najpiękniejsze zakątki mogła eksplorować z bliskimi osobami. To miała być dla nich kolejna podróż, dzięki której mogliby dowiedzieć się wielu ciekawostek.

Zawsze warto wszystko uwieczniać na zdjęciach i nagraniach wyjątkowe miejsca z wakacji, by móc do nich wracać w każdej chwili i znów mieć przed oczami te piękne obrazy. To nagranie morza miało być następnym w kolekcji, jednak będzie się zdecydowanie wyróżniać na tle innych. Zupełnym przypadkiem kobiecie udało się zarejestrować coś nieprawdopodobnego. 

Australijskie wakacje

Pewna rodzina wybrała się na wakacje do Port Macquarie w Australii, by móc zgłębiać sekrety kultury tamtejszych mieszkańców i poznawać zwierzęta, z którymi na co dzień nie mają styczności. Ich zamiarem było poznanie nie tylko tego, co na lądzie, ale również tego, co na wodzie i pod nią. Mama zaserwowała swoim bliskim rejs łodzią, podczas którego przewodniczka opowiadała o podwodnym świecie, skrywającym wiele sekretów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta nagrywała morze. Nagle wszyscy ujrzeli coś, czego nie zapomną do końca życia 

Wczasowiczka nie mogła odmówić sobie nagrania pięknego morza, które tego dnia było wyjątkowo spokojne. Niespodziewanie kapitan zauważył w oddali coś, co zachęciło go, by popłynąć w tamtą stronę. Mężczyzna miał pewne przypuszczenia, jednak nie był do końca pewny, co to może być. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

1. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Gdy łódź skręciła, nagle z wody wyłonił się piękny, gigantyczny wieloryb, a dokładniej humbak. Morskie zwierzę w całości wyskoczyło z wody, po czym znów wrócił pod powierzchnię, ochlapując wszystkich przebywających na łódce. Taki widok, i to z niewielkiej odległości, zdarza się niezwykle rzadko, dlatego kobieta miała ogromne szczęście, że udało jej się tego doświadczyć, a co więcej zarejestrować niezwykłe zdarzenie. Wideo zamieściła w sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Mąż został nagrany przez żonę, gdy spał. Nieświadomie robił przedziwne rzeczy
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News