Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia

Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia Źródło: youtube/inside edition

Kobieta radziła sobie z bliżej niezidentyfikowaną dolegliwością przez blisko dziesięć lat. Mimo dziesiątek, jeśli nie setek wizyt u lekarzy, nikt nie potrafił zdiagnozować choroby. W końcu udało się to trzem mężczyznom, którzy nawet nie byli lekarzami.

41-letnia kobietaKathi Wilson miała prawdziwy problem zdrowotny. Cały czas czuła się osłabiona, do tego stopnia, że nie była w stanie normalnie funkcjonować. Wraz z rozwojem choroby zaczęła mieć problemy z chodzeniem czy mówieniem. Odwiedziła mnóstwo lekarzy, wykonano jej wiele badań, ale nie udało się wykryć przyczyny.

Kobieta nie mogła sobie poradzić z chorobą. Lekarze rozkładali ręce, aż w końcu doszło do zaskakującego odkrycia

W końcu zrezygnowana Kathi Wilson zdecydowała się przystosować swoje mieszkanie do ciężkiej sytuacji zdrowotnej. Zleciła ekipie wykończeniowej remont łazienki, w której miałaby zażywać chwil odpoczynku. Gdy ekipa przyjechała na miejsce, od razu zabrała się do pracy. Przy zajmowaniu się bieżącą wodą, musieli sprawdzić piec oraz podgrzewacz wody - wtedy też wyjaśniła się zagadka choroby 41-latki.

Doszło do klasycznej sytuacji, w której robotnicy narzekają na poprzedników, twierdząc "kto to pani tak zepsuł". Okazało się, że piec i podgrzewacz wody były nieprawidłowo dobrane, w efekcie emitowały dwutlenek węgla znany również jako czad. Ciągła emisja szkodliwej substancji stopniowo wyniszczała organizm 42-latki. Jednak jej ilość była stanowczo za mała, aby kobietę od razu zabić.

Kobieta dochodzi powoli do siebie, choć i tak można mówić tutaj o dużej dozie szczęścia. Wiele osób nie przeżywa zaczadzenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po naprawie usterki, Kathi zaczęła powoli dochodzić do siebie. Kobieta zaczęła czuć się coraz to lepiej i powoli odzyskiwać sprawność - choć wciąż ma problemy z mową. Mimo że dziesiątki lekarzy próbowały zdiagnozować chorobę Kathi - udało się to dopiero przez przypadek trzem robotnikom z wykończeniówki.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Mimo że przez usterkę kobieta ciężko zachorowała to i tak może mówić o dużej dozie szczęścia. Wiele osób nie przeżywa takich sytuacji, szczególnie kiedy szkodliwy czad jest emitowany w większych ilościach. Nie bez powodu niebezpieczny związek nazywa się "cichym zabójcą".

Najlepsze newsy dnia:

  1. 26-letnia gwiazda sportu wypadła z 13 piętra.  Miała przed sobą świetlaną przyszłość, odnosiła sukcesy. Była zbyt piękna, by umrzeć
  2. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Przedwcześnie urodzone szczeniaki trafiły do inkubatora. Nagranie z reakcją ich matki miażdży serce
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News