Pan młody upił się w sztok. Reakcja żony jest tak mocna, że małżeństwo może się rozpaść

Pan młody upił się w sztok. Reakcja żony jest tak mocna, że małżeństwo może się rozpaść Źródło: unspalsh.com/Alvin Mahmudov

Kobieta chciała, aby jej wesele przebiegało bez żadnych zakłóceń. Gdy zobaczyła, co zrobił pan młody, była wściekła. Wciąż nie potrafi mu wybaczyć karygodnego zachowania, a ich małżeństwo ledwo się rozpoczęło, a już wisi na włosku.

Kobieta nie spodziewała tego, co jej mąż może zrobić na weselu. Nie mogła ukryć swojej złości już na uroczystości, a zły humor utrzymuje się od 6 tygodni. Żona nie zamierza odpuszczać swojemu partnerowi i do tej pory wypomina mu jego wyczyn. Jeśli nic się nie zmieni, niedługo może dojść do rozwodu.

Pan młody zrobił żonie ogromną przykrość na weselu. Była wściekła

Ślub tej pary odbył się w miłej atmosferze i panna młoda liczyła, że tak samo będzie z weselem. Pan młody jednak wszystko zepsuł - nie potrafił się powstrzymać od wypicia zbyt dużej ilości alkoholu. Żona prosiła go, aby przestał już pić, on jednak nie znał umiaru. Skończyło się na tym, że mężczyzna był kompletnie pijany i nie mógł ustać w miejscu, a wściekła partnerka musiała go podtrzymywać.

Gdy wracali taksówką do domu, kobieta musiała nad nim czuwać, bo cały czas powtarzał, że jest mu niedobrze, a w sypialni padł na łóżko i chwilę później zasnął. Nie tak świeżo upieczona żona wyobrażała sobie najważniejszy wieczór w życiu. Resztę nocy spędziła płacząc na kanapie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie może pogodzić się z zachowaniem męża. Ciągle ma do niego żal

Od fatalnego zdarzenia minęło już 6 tygodni, ale żona nadal jest wściekła na swojego ukochanego. Nie odzywa się do niego, nie spędzają razem czasu, ani nie szaleją w sypialni. Kobieta po prostu nie może zapomnieć o upokorzeniu i przykrości, jaką jej wyrządził małżonek, mimo jej licznych próśb. Obawia się, że skoro zachował się w tak nieodpowiedzialny sposób na weselu, później będzie tylko gorzej.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdjęcie Sablewskiej bez stanika w sieci! Internauci długo nie zapomną tego widoku

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Wybryk pana młodego sprawił, że jego dopiero co zawarte małżeństwo może się zakończyć. Niepohamowane pijaństwo sprawiło, że kobieta nabrała mnóstwa wątpliwości co do ich wspólnej przyszłości. Opisała całe zdarzenie w Internecie, gdzie czeka na rady od innych użytkowniczek forum. Prawdopodobnie na podstawie ich opinii podejmie ostateczną decyzję.

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu