Kobieta wyniosła kartę do głosowania poza lokal wyborczy. Nie mieści się w głowie, co z nią zrobiła

Kobieta wyniosła kartę do głosowania poza lokal wyborczy. Nie mieści się w głowie, co z nią zrobiła Źródło: credit ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Kobieta zrobiła coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Najpierw z lokalu wyborczego wyniosła kartę do glosowania, a później zrobiła z nią niewiarygodną rzecz.

Kobieta z miejscowości Miłki pod Giżyckiem dopuściła się nieprawdopodobnej rzeczy. Członkowie komisji patrzyli z niedowierzaniem. Konieczne było zawiadomienie o całej sprawie odpowiednich służb, które po zjawieniu się na miejsce, rozpoczęły całą procedurę. Prawda o mieszkance Miłek szybko wyszła na jaw. 

Kobieta najpierw wyniosła kartę do głosowania z lokalu, a później zrobiła coś zatrważającego 

Niespodziewany incydent, opisywany przez Wirtualną Polskę, miał miejsce w miejscowości Miłki pod Giżyckiem tuż przed godziną 11:00. Pewna kobieta weszła do lokalu wyborczego i po okazaniu dowodu osobistego otrzymała kartę do głosowania. Nie wybrała jednak żadnego kandydata, zamiast tego zwyczajnie wyszła, zabierając kartę ze sobą. Po opuszczeniu lokalu wyborczego podarła ją na kawałki. Jej motywacja wciąż jest dla wszystkich wielką tajemnicą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Członkowie komisji musieli jednak wezwać policję, która wszczęła postępowanie. Okazuje się, że kobieta jest doskonale znana tamtejszym funkcjonariuszom.

- Ta kobieta jest znana lokalnym policjantom, którzy zabezpieczyli jej dane. Nie wiadomo, jakie były powody, dla których to zrobiła. Obecni na miejscu policjanci prowadzą oględziny zmierzające do wyjaśnienia sytuacji. Zabezpieczony również został monitoring, na którym zarejestrowane zostało zdarzenie - mówiła dla Wirtualnej Polski asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowa giżyckiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Jarosław Kaczyński już zagłosował. Gdy chciał wrzucić kartę do urny, podszedł do niego mężczyzna

2. Kamil Durczok podzielił się szczerym wyznaniem. Dotyczy stanu jego zdrowia

WP dodaje, że podczas konferencji prasowej, zastępca przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Sych, informował, że podczas II tury wyborów służby odnotowują o wiele więcej incydentów niż przy I turze. Dotychczas doszło do 278 zdarzeń, których po 28 czerwca starano się uniknąć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające wiadomości obiegły media. Erling Haaland wyrzucony z klubu, decyzja była oczywista (WIDEO)
  2. Wow, co za stylizacja. Magda Gessler zachwyciła w lokalu wyborczym, uwagę zwraca 1 szczegół
  3. Ministerstwo już potwierdziło. Od września ogromne zmiany w sklepach, Polacy mocno się zdziwią
  4. 92% gospodyń popełnia niewybaczalny błąd przy smażeniu kotletów. Wystarczy pamiętać o 1 rzeczy, a panierka nigdy nie odpadnie
  5. Członek komisji przeprosił wszystkich Polaków. Niestety, miało być zupełnie inaczej
  6. Śmierć ukochanej córki, a teraz znów smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudne chwile

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News