Kobieta otworzyła listonoszowi drzwi, a potworny odór ściął go z nóg. Gdy przyjechali policjanci, aż pobledli

Kobieta otworzyła listonoszowi drzwi, a potworny odór ściął go z nóg. Gdy przyjechali policjanci, aż pobledli Źródło: flickr/lukas_plewnia/

Kobieta jak gdyby nigdy nic otworzyła drzwi swojemu listonoszowi. Niemalże w tej samej sekundzie mężczyzna poczuł potworny smród, który od razu wydał mu się niepokojący. Szybko zawiadomił policję, a zaledwie chwilę później funkcjonariusze dokonali wstrząsającego odkrycia.

Kobieta przez wiele dni żyła w zapachu, który był nie do zniesienia dla osób, które przebywały w nim przez zaledwie kilka minut. Cała sprawa wyszła na jaw zupełnym przypadkiem i zapewne jeszcze przez długi czas będzie głównym tematem w polskich mediach. Prokuratura wciąż bada okoliczności zdarzenia. 

Kobieta otworzyła drzwi listonoszowi, wtedy na jaw wyszły szokujące fakty 

Od odkrycia doszło w minioną środę w jednym z bloków przy ulicy Staszica w Gnieźnie. Listonosz tak jak zwykle, zapukał do drzwi kolejnej mieszkanki a ta otworzyła już kilka sekund później. Mężczyzna od razu poczuł potworny odór, który wydobywał się ze środka, co wydało mu się podejrzane i zmotywowało do zawiadomienia policji. Funkcjonariusze zjawili się chwilę później i od razu weszli do mieszkania. Nie musieli jednak długo czekać, bowiem niemalże od razu w jednym z pomieszczeń znaleźli ciało 56-letniego mężczyzny, które było w znacznej fazie rozkładu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledczy badają sprawę 

Na chwilę obecną prokuraturze udało się ustalić, że kobieta ukrywała ciało ponad tydzień, jednak pozostali mieszkańcy bloku twierdzą, że mogło to być nawet ponad dwa tygodnie. Wiele osób zastanawia się, jak lokatorce udało się żyć przez tyle dni z takim fetorem, który z każdym kolejnym stawał się jeszcze mocniejszy. Śledczy poddali ciało do sekcji zwłok, która została zaplanowana na 12 lipca. Dzięki niej specjalistom najprawdopodobniej uda się ustalić, co było przyczyną zgonu 56-latka. Z uwagi jednak na poziom rozkładu, na wyniki trzeba będzie poczekać znacznie dłużej.

Śledczy wciąż jednak nie wiedzą, dlaczego kobieta przez tyle dni skrywała ciało. Jak podają media, mieszkanka Gniezna została przewieziona do szpitala, gdzie przejdzie szereg niezbędnych badań, które pozwolą skontrolować jej stan zdrowia.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała WSZYSTKO i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  4. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  5. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  6. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia
     
      

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News