Kobieta dobijała się do drzwi
TikTok.com nicolenevarez5
Monika Majko - 12 Stycznia 2021

Ukryta kamera uchwyciła kobietę dobijającą się do drzwi. Kilka minut później doszło do najgorszego

Kobieta pojawiła się przed domem sąsiadów i zaczęła dobijać się do drzwi, a wszystko nagrała ukryta przy wejściu kamera. Wyrwana ze snu rodzina natychmiast zrozumiała, że nie ma chwili do stracenia. Czujna sąsiadka uratowała im życie.

Kobieta wiedziała, że musi działać natychmiast. W szlafroku pojawiła się przed domem sąsiadów i zaczęła rozpaczliwie dobijać się do drzwi. Wszystko zarejestrowała ukryta przy wejściu do budynku kamera, a nagranie trafiło na platformę TikTok i stało się hitem sieci.

Kobieta uratowała życie swoim sąsiadom

Na TikToku pojawiło się nagranie, które niemal natychmiast stało się hitem sieci. Udostępniła je Nicole Salgado, która wraz z rodziną przeżyła prawdziwy dramat. 1 stycznia o poranku w jej domu w amerykańskim stanie Arizona pojawił się ogień.

W Nowy Rok Nicole Salgado i jej mąż zostali wyrwani ze snu przez głośnie dobijanie się do drzwi. Okazało się, że przy wejściu stała ich sąsiadka, Carolyn Palisch. Małżeństwo po chwili zorientowało się, że grozi im niebezpieczeństwo.

Interwencje sąsiadki nagrała ukryta kamera, która znajdowała się przy dzwonku do drzwi. Film trafił do sieci, a internauci byli pod wielkim wrażeniem determinacji i opanowania, jakie w tak niebezpiecznej sytuacji zachowała kobieta.

W wieku 12 lat urodziła córkę, porażające, kim jest ojciec dziecka. Jej życie zamieniło się w piekłoW wieku 12 lat urodziła córkę, porażające, kim jest ojciec dziecka. Jej życie zamieniło się w piekłoCzytaj dalej

Na nagraniu widać, jak starsza kobieta ubrana tylko w szlafrok podbiega do drzwi i zaczyna w nie uderzać oraz krzyczeć do mieszkańców domu, by wstawali. Kobieta na zmianę puka do drzwi i używa dzwonka, czekając, aż w końcu ktoś zareaguje na hałas. 

- Wychodźcie, wasz dom się pali - zakomunikowała kobieta zaraz po tym, gdy drzwi się otworzyły.

Rodzice natychmiast zebrali czwórkę swoich dzieci, które pod dach przygarnęła ich czujna sąsiadka. Chwilę po tym, gdy cała rodzina opuściła mieszkanie, dach budynku zawalił się.

- Gdyby nie ona, byłaby to zupełnie inna historia. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Nie tylko nas uratowała, ale uratowała nasze dzieci - przekazał Nicole Slagado w rozmowie z CNN. 

Na miejsce wezwano służby, jednak budynek uległ całkowitemu zniszczeniu. Na szczęście dzięki Carolyn Palisch nikomu nic się nie stało. Według przybyłych na miejsce strażaków, sąsiadka rodziny Selgado uratował im życie.

Nagranie można obejrzeć TUTAJ.

Kobieta pukała do drzwi

Kobieta pukała do drzwi

TikTok.com nicolenevarez5

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2/TikTok

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News