Wścibska kobieta zajrzała w okno sąsiadów. Widoku nie zapomni do końca życia

Wścibska kobieta zajrzała w okno sąsiadów. Widoku nie zapomni do końca życia Źródło: unsplash/Annie Spratt/

Kobieta postanowiła zajrzeć przez okno domu swoich sąsiadów. Nawet w najgorszym koszmarze nie ujrzałaby tam czegoś podobnego. Nigdy nie będzie w stanie zapomnieć takiego widoku.

Wścibska kobieta jak gdyby nigdy nic podeszła do okna sąsiadów i zajrzała do środka. Zamarła, gdy spostrzegła, co znajduje się wewnątrz budynku. Natychmiast wezwała odpowiednie służby, które zajęły się całą sprawą. Aż trudno uwierzyć w przekazywaną przez media historię, a szczegóły zwyczajnie mrożą krew w żyłach. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że dojdzie do czegoś takiego. 

Ciekawska kobieta zajrzała przez okno sąsiadów. Nigdy nie zapomni o tym, co zobaczyła 

Zdarzenie miało miejsce w sobotni ranek w jednym z domów mieszkalnych we wsi Zrecze Duże w województwie świętokrzyskim. Kobieta podeszła pod dom swoich sąsiadów i nieśmiało zajrzała przez okno. Od razu dostrzegła niepokojącego. Jakaś osoba leżała nieruchomo na ziemi, co zmotywowało ją do natychmiastowego wezwania policji

Gdy tylko służby zjawiły się na miejscu wtargnęły do środka, gdzie zastali makabryczny widok. Na środku pokoju znaleziono leżące na ziemi dwa ciała - 68-letniej kobiety i jej 42-letniego syna. Okazało się, że na pomoc jest już za późno, dlatego od razu zawiadomiono o sprawie prokuraturę, która wszczęła śledztwo. Już na pierwszy rzut oka funkcjonariusze mogli stwierdzić brak ran na ciałach ofiar, co coraz bardziej wykluczało, by do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie, ale jednocześnie nasuwało pytanie, w jaki sposób w takim razie zginęli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wstępne oględziny pozwoliły wysnuć wniosek, że do tragedii najprawdopodobniej doprowadziło zatrucie tlenkiem gazu.

- Wstępnie ustalono, że ofiary zmarły wskutek zaczadzenia. Budynek był ogrzewany piecem kaflowym. Nie wykluczamy, że wskutek niesprawnego przewodu kominowego i zaczadzenia mogło dojść do śmierci dwóch osób - podał w rozmowie z mediami sierż. szt. Karol Macek, rzecznik prasowy kieleckiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

Prace ekspertów nadal trwają, ale dotychczas udało się już potwierdzić, że w pomieszczeniu wyraźnie był wyczuwalny specyficzny swąd, który wskazywał na to, że przewód dymowy nie działał tak, jak należy i rzeczywiście doszło do zaczadzenia. Dopiero jednak dalsze działania pozwolą jednoznacznie stwierdzić, że winnym tragedii jest ulatniający się gaz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News