Nagle zobaczyli płonącą kobietę, krzyczała i błagała o pomoc. Koszmar przed restauracją w dużym, polskim mieście

Nagle zobaczyli płonącą kobietę, krzyczała i błagała o pomoc. Koszmar przed restauracją w dużym, polskim mieście Źródło: Pixabay / arembowski

Kobieta błyskawicznie stanęła w płomieniach, błagała o pomoc przechodniów. Straszna tragedia wydarzyła się na południu Polski, 21-latka walczy o życie w szpitalu.

Kobieta zapaliła się na środku ulicy. Widok był koszmarny, płonąca 21-latka biegała po ulicy i błagała o pomoc przechodniów pod restauracją. Do tragedii doszło w dużym mieście na południu Polski, dziewczyna trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Trwa walka o jej życie, lekarze robią co mogą.

Kobieta nagle stanęła w płomieniach

Dziewczyna pracowała w kompleksie hotelowo-restauracyjnym GrapeRestaurant we Wrocławiu przy ulicy Parkowej. W czasie dolewania paliwa do piecyka olejowego, znajdującego się przy bramie wyjazdowej, doszło do strasznego wypadku. Kobieta prawdopodobnie przez przypadek oblała się benzyną, a ubranie zapaliło się od palnika. Płomienie błyskawicznie objęły całe jej ciało, a 21-latka wpadła w panikę.

– Do zdarzenia doszło w czasie dolewania cieczy do urządzenia grzewczego. Zapaliła się odzież 21-latki. Jak informują medycy, ranna kobieta ma poparzenia 3 stopnia, zagrażające jej zdrowiu i życiu – poinformował Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu asp. szt. Łukasz Dutkowiak.

Kobieta walczy o życie w szpitalu, odniosła liczne poparzenia 3 stopnia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świadkowie przyznają, że widok był koszmarny. Płonąca kobieta biegała po ulicy przed restauracją i błagała przechodniów o pomoc. Osoby, które ruszyły na ratunek 21-latce, próbowały ugasić ogień wszystkim, co miały pod ręką, m.in. własną odzieżą i torbami z zakupami. Niestety, ich starania były niewystarczające, a ogień w błyskawicznym tempie objął całe jej ubranie i ciało.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Dziewczyna została przetransportowana śmigłowcem ratunkowym do szpitala, a jej stan jest bardzo ciężki. Według nieoficjalnych informacji, 21-latka ma poparzone aż 80 procent ciała. Lekarze walczą o jej życie, niestety, obrażenia które odniosła są bardzo groźne. Rokowania medyków nie są dobre, jeśli dziewczyna przeżyje czeka ją bardzo długie i bolesne leczenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitali na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  2. Nie żyje były polski piłkarz. Zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie w historii legendarnego klubu
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo    

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News