Maria miała rękę jak u potwora, pokryli ją rybią łuską. Efekt piorunujący

Maria miała rękę jak u potwora, pokryli ją rybią łuską. Efekt piorunujący Źródło: YouTube / New York Post

Kobieta miała okropny wypadek w pracy, to cud, że przeżyła. Jej ręka była zmasakrowana, ale lekarze podjęli decyzje o nietypowej metodzie leczenia. Efekty niekonwencjonalnego ratunku zaskoczyły wszystkich.

Kobieta pracowała jako kelnerka, pewnego dnia zdarzył się okropny wypadek. Maria miała ogromne szczęście, że przeżyła, ale jej ręka była zmasakrowana. Lekarze podjęli decyzję o niekonwencjonalnym leczeniu, którego efekt przerósł ich oczekiwania. Rybia łuska zdziałała cuda.

Kobieta uległa okropnemu wypadkowi w pracy, jej ręka była zupełnie zmasakrowana

Maria Ines Candido da Silva pracowała jako kelnerka w mieście Russas. Pewnego dnia doszło do okropnego wypadku, w kuchni eksplodowała butla z gazem. W wyniku wybuchu ranni zostali pracownicy oraz klienci restauracji, w tym Maria. Kiedy odnaleźli ją ratownicy była nieprzytomna i bardzo poparzona. Miała ogromne szczęście, że przeżyła, ale jej ręka była zmasakrowana. Skóra kobiety została z znacznym stopniu uszkodzona. 

Kelnerka zamartwiała się tym, że do końca życia będzie wyglądać jak potwór, jednak trafiła na wspaniałych lekarzy. Medycy zaproponowali jej niekonwencjonalną metodę leczenia, na którą się zgodziła. Nigdy nie testowano jej na ludziach, ale badania wykazały jej ogromna skuteczność.

Skóra na ręce kobiety została pokryta rybimi łuskami. Lekarze byli przekonani, że ten zabieg pomoże w regeneracji i odbudowie uszkodzonej powłoki. Wykorzystano zamrożone łuski słodkowodnej ryby Tilapii, która jest bardzo popularna w Brazylii. Oczyszczono je i podzielono na kawałki o wymiarach 10 × 20 centymetrów, a później przyłożono do poparzonej skóry na ręce kobiety. Medycy z niecierpliwością oczekiwali pierwszych efektów nowatorskiej terapii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta była zachwycona efektem nowatorskiej kuracji

Rybie łuski ściągnięto z ręki kobiety po 3 tygodniach, a efekt kuracji przeszedł najśmielsze oczekiwania wszystkich. Chociaż na początku 36-latka podchodziła do zabiegu sceptycznie, po ściągnięciu opatrunku była bardzo zadowolona z wyników leczenia. Skóra zregenerowała się błyskawicznie.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

W rybich łuskach znajduje się białko oraz kolagen, który nadaje jędrność naskórkowi i chroni go przed infekcjami. Dzięki okładowi z tych substancji, skóra mogła szybko się zregenerować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News