Przez rok ukrywała przed rodziną sekret swojego partnera. Dopiero gdy zaszła w ciążę, zdradziła całą prawdę

Przez rok ukrywała przed rodziną sekret swojego partnera. Dopiero gdy zaszła w ciążę, zdradziła całą prawdę Źródło: Pixabay/elapr

Kobieta tak bardzo bała się powiedzieć rodzicom o pewnym sekrecie swojego partnera, że ukrywała to przed światem. Dopiero gdy zaszła w ciążę, postanowiła w końcu wyjawić prawdę.

Kobieta zakochała się w pewnym mężczyźnie, jednak bała się o wszystkim na jego temat powiedzieć rodzicom. Dziewczyna tak bardzo obawiała się reakcji swojego bliskiego otoczenia, że postanowiła zachować pewien sekret w tajemnicy. Wieść o cięży sprawiła jednak, że musiała się zebrać na odwagę i przedstawić rodzinie swojego partnera. 

Kobieta pokochała swojego kolegę z pracy

Gdy Cara Foxal poznała Gordona Robertsona, nie przypuszczała, że będzie łączyło ich kiedyś jakaś wzajemna, miłosna relacja. Para poznała się w pracy i z dnia na dzień ich wzajemne uczucie zaczęło się pogłębiać. Kobiecie na początku nawet nie przeszło przez myśl, w jakim wieku może być jej partner. Gdy się tego dowiedziała, była zszokowana. Aktualnie są parą od dwóch lat i mieszkają w Dundee, w Szkocji. 

25-letnia Cara związała się z Gordonem, który jest starszy od niej o 30 lat. Nic dziwnego, że dziewczyna bała się wyjawić swoim rodzicom prawdę o wieku swojego partnera. Jak sama przyznaje, gdy poznała swojego wybranka, nie sądziła, że Gordon może być starszy od niej aż o 30 lat. Bardzo się martwiła, co pomyślą na temat jej związku osoby z bliskiego otoczenia. Wszystko jednak zmieniła ciąża Cary. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przyznaje 25-letnia kobieta, mimo tak dużej różnicy wieku, nie słyszała od przypadkowych ludzi negatywnych komentarzy, na temat ich związku. Jednak mimo wszystko bała się przedstawić Gordona swojej rodzinie. Po zajściu w ciążę Cara wiedziała, że nie ma już innego wyjścia i musi przedstawić partnera swojej rodzinie. Zwlekała z tą decyzją dość długo, aż wszyscy spotkali się na oddziale położniczym, gdy kobieta zaczęła rodzić.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Był to dla niej podwójnie stresujący moment. Na szczęście mimo wielu obaw, rodzina Cary zaakceptowała Gordona i nikomu nie przeszkadzała dzieląca ich różnica wieku. Cara jest szczęśliwa, że ma już za sobą ten stresujący moment. Na pewno poród kobiety i wspólne spotkanie podczas tej sytuacji pomogło przełamać pierwsze lody w z zapoznaniu się jej partnera z rodziną. Teraz wszyscy się wzajemnie wspierają i cieszą się ze zdrowych maluchów w rodzinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

źródło: metro

Następny artykuł