Przerażające doniesienia z Gorzowa Wielkopolskiego. Przed chwilą zabił kobietę, teraz ucieka przed policją

Przerażające doniesienia z Gorzowa Wielkopolskiego. Przed chwilą zabił kobietę, teraz ucieka przed policją Źródło: .

Kobieta została brutalnie zastrzelona przez nieznanego mężczyznę. Tragedia miała miejsce w Gorzowie Wielkopolskim. Śledczy podejrzewają, że to nie mógł być przypadek. Sprawca uciekł, trwa intensywna policyjna obława.

Kobieta zginęła podczas wykonywania swoich codziennych czynności - była pracownicą pralni. W środku dnia, przy wielu świadkach, została pozbawiona życia. Natychmiast rozpoczął się pościg za zabójcą, który zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja jest na tropie mężczyzny, istnieje ryzyko, że ucieknie za granicę.

Kobieta przebywała w pralni w momencie zabójstwa

26-latka, która stała się ofiarą uzbrojonego napastnika, przebywała w pralni przy ulicy Owczej w Gorzowie Wielkopolskim. Około godziny 13:00 do lokalu pełnego ludzi pewnym krokiem wszedł mężczyzna, który celował w głowę 26-latki. Po wykonaniu strzału po prostu wyszedł między spanikowanymi i krzyczącymi ludźmi.

- Przebieg zabójstwa wskazuje na to, że było to działanie z premedytacją, wymierzone w konkretną osobę. Dobrze znał rozkład pomieszczeń. Po oddaniu strzału lub strzałów oddalił się z miejsca zdarzenia. Świadkami sytuacji byli pozostali pracownicy pralni. Postrzelonej kobiety nie udało się uratować - poinformował rzecznik lubuskiej policji, Marcin Maludy.

Zginęła na miejscu, mimo prób udzielenia jej pierwszej pomocy. Do pralni natychmiast zadysponowano karetkę pogotowia w nadziei na przywrócenie czynności życiowych oraz policjantów, którzy rozeznali się w zaistniałej sytuacji i wezwali posiłki oraz psy tropiące.

Na terenie województwa lubuskiego trwa obława

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W terenie pracują kryminalni. Osoby będące świadkami tragedii zostaną objęte opieką psychologiczną - zapewnił Marcin Maludy.

Cała lubuska policja i dostępne patrole zostały włączone do akcji namierzenia napastnika. Na terenie pralni zabezpieczono wszelkie ślady, a droga, którą uciekał mężczyzna, również została zbadana zarówno przez techników, jak i psy. Zwierzęta szybko podjęły trop. Krótko później mundurowi ustalili, że zbiegły z miejsca zdarzenia poruszał się Mazdą, spowodował wypadek i przesiadł się do innego auta.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Według dostępnych informacji mężczyzna rzekomo ucieka teraz pieszo. Ustalono także tożsamość sprawcy. Dzięki nagraniom z kamer policja dysponuje wizerunkiem podejrzanego - jeśli nie uda się go dziś pochwycić, zostanie udostępniony polskim oraz niemieckim mediom. W razie dalszej ucieczki pojazdem policjanci ustawili posterunki blokadowe. Są rozstawione na ekspresówce S3 oraz autostradzie A2.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News