Kurier walił i kopał w drzwi. Gdy kobieta otworzyła, dowiedziała się, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Kurier walił i kopał w drzwi. Gdy kobieta otworzyła, dowiedziała się, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie Źródło: Screen/Youtube/WCVB Channel 5

Kobieta nie wiedziała, co się dzieje, gdy zobaczyła kuriera, który zachowywał się dziwnie. Mężczyzna walił i kopał w drzwi jej domu. Okazało się, że chciał ostrzec ją przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Kobieta nie była świadoma tego, że znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. O tym, że jej życie jest zagrożone, poinformował ją kurier. Mężczyzna walił i kopał w drzwi jej domu, żeby jak najszybciej zwrócić uwagę domowniczki i ostrzec ją przed nadciągającą katastrofą. 

Kobieta była zszokowana zachowaniem kuriera 

Kobieta nie wiedziała jak zareagować, kiedy zauważyła, że ktoś agresywnie dobija się do drzwi jej domu. Okazało się, że jest to kurier, Paul Pereira, który tego dnia zajmował się dostarczaniem paczek na tym osiedlu. Mężczyzna zauważył śmiertelne niebezpieczeństwo i natychmiast pobiegł, żeby ostrzec lokatorów.

Najprawdopodobniej uratował życie kobiety, Tracy Lavender, i jej córki. Obie znajdowały się w środku domu. Kurier dzięki swojej szybkiej akcji stał się bohaterem całej okolicy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bohaterska postawa 

Paul Pereira przejeżdżał akurat tamtędy swoim służbowym samochodem i zauważył, że taras jednego z domów zaczął się palić. Nie czekał ani chwili, wysiadł z samochodu i natychmiast pobiegł ostrzec właścicieli. Zaczął walić i kopać w drzwi, żeby zwrócić ich uwagę, bo płomienie rozprzestrzeniały się bardzo szybko.

Gdy Tracy wraz ze swoim dzieckiem opuściły dom, mężczyzna wziął się do roboty i usiłował ugasić pożar. Dopiero po pewnym czasie pojawili się strażacy. Według nich, gdyby nie szybka interwencja Paula, nie mieliby już czego ratować, a budynek spłonąłby całkowicie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Jego bohaterska postawa spotkała się z ogromną wdzięcznością rodziny Lavenderów, którzy zostali uratowani dzięki zachowaniu kuriera. Jego trzeźwość umysłu i odwaga zapobiegły tragedii. Zrobił bowiem to, co należało w tej trudnej sytuacji. Kiedy kolejny raz będzie dostarczał paczki w tamtym sąsiedztwie, z pewnością będzie witany owacjami przez mieszkańców osiedla. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: Newsner 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News