Janek z Warszawy szuka dziewczyny. Ma żenujące pretensje do polskich kobiet

Janek z Warszawy szuka dziewczyny. Ma żenujące pretensje do polskich kobiet Źródło: Unsplash/Hannah Busing

Kobieta - i to nie jedna - odmówiła Jankowi randki, przez co chłopak popadł niemal w depresję. Jak przyznał w liście - boryka się z poważnym problemem, który praktycznie skreśla go na starcie. Janek ma żenujące pretensje do polskich kobiet, na które wiele z nich gorzko mu odpowiedziało.

Kobieta jest świadoma faktu, że od wyboru jak najlepszego partnera, zależy zarówno przyszłość jej, jak i jej przyszłego potomstwa. Kobiety kierują się więc w trakcie wyboru chłopaka konkretnymi cechami, które są najbardziej pożądane.

Janek dobrze o tym wie, bo przekonał się o tym wiele razy bardzo boleśnie. Teraz ma do kobiet pretensje, które, krótko mówiąc, są wyjątkowo żenujące. Janek nie spełnia jednej z podstawowych cech, której kobiety pragną u mężczyzn. Warszawiak chciałby, aby kobiety zaczęły go doceniać.

Żadna kobieta nie chce umówić się z Jankiem

Janek z Warszawy napisał list do redakcji Papilot. Postanowił wyżalić się redaktorom w związku ze swoją życiową sytuacją. Chłopak boryka się z brakiem zainteresowania ze strony kobiet, a wszystko z powodu bardzo niskiego wzrostu.

 - Nie mam kompleksów z powodu swojego wzrostu, chociaż mierzę zaledwie 160 cm. Jestem wesołym facetem z pasjami i marzeniami. Interesuję się malarstwem współczesnym, piłką nożną i filmem. Staram się regularnie biegać i tańczyć. Studiuję inżynierię produkcji i pracuję dorywczo na stacji benzynowej. Kobiety mnie… nie doceniają - pisze w liście do Papilota Janek.

Jak wyznał w rozmowie z Papilotem - na próżno szukał przez pewien czas dziewczyny. Żadna go nie chciała.

 - Na próżno szukałem dziewczyny. Żadna mnie nie chciała. Podejrzewam, że chodzi o wzrost - mówi zasmucony.

Internauci gorzko o Janku

Użytkownicy sieci widząc list Janka byli jego podejściem i pretensjami wprost zażenowani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”

2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

 - Naprawdę? Przecież to normalne, że kobiety szukają wysokich mężczyzn. Po części jest to spowodowane biologią. Wysoki = ma dobre geny, zapewni bezpieczeństwo w razie zagrożenia, itp. Tak jest ten świat skonstruowany. Nie oznacza to jednak, że każda kobieta jest tak wprost zaprogramowana. Istnieją kobiety, dla których ważne jest to, aby partner był po prostu wyższy. Jest ich mniej, ale nie oznacza to, że takiej nie znajdziesz. Przestań się mazać i weź się w garść. Szukaj dalej, a w końcu znajdziesz - napisała jedna z internautek w odpowiedzi na zażalenia Janka. 

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  4. Wypłynęły zapomniane notatki. Ujawniają, że przed Polakami ukryto nadzwyczaj prywatne zdjęcia Jana Pawła II zrobione z ukrycia
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Źródło: Papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu