Kobieta zmarła podczas miesiąca miodowego. Wszystko przez chore i wyuzdane zabawy jej nowego męża

Kobieta zmarła podczas miesiąca miodowego. Wszystko przez chore i wyuzdane zabawy jej nowego męża Źródło: Pixabay.com/Free-Photos

Kobieta nie mogła przewidzieć, że szczęśliwy czas tuż po ślubie zakończy się tragedią. Nie zdążyła się nacieszyć nową rolą żony, bowiem umarła już kilka dni po ważnej uroczystości. Wszystkiemu winne są upodobania jej małżonka, który preferował bardzo niegrzeczne "zabawy".

Kobieta była bardzo zakochana w swoi partnerze i była gotowa spełnić wszystkie jego fantazje. Łączące ich uczucie było na tyle silne, że para w końcu wzięła ślub. To jednak nie ostudziło temperamentu mężczyzny, który nawet podczas miesiąca miodowego chciał spełniać swoje niebywale wyuzdane zachcianki seksualne. To przez nie zmarła 49-latka.

Kobieta nie przeżyła miesiąca miodowego przez swojego męża. Jego fantazje były zbyt ostre

Ralph i jego żona Christel mieli bardzo nietypowe upodobania seksualne. 52-latek nie ukrywał, że jest sadomasochistą. Oznacza to zadawanie czy odczuwanie bólu jest mu niezbędne, aby mógł osiągnąć satysfakcję seksualną. Gdy tylko się pobrali wiedzieli, jak spędzą miesiąc miodowy - chcieli całe dwa dni spędzić tylko na wyuzdanych zabawach erotycznych. Nie przewidzieli, jakie mogą skutki.

Kobieta zmarła na skutek licznych obrażeń wewnętrznych. To, co przekazał syn ofiary o stanie, w jakim były zwłoki jego matki, przyprawia o gęsią skórkę. Kobieta miała rany na całym ciele, a szczególnie dużo było ich w okolicy krocza. Podejrzewa się, że do okaleczania mógł być wykorzystywany hak. 

Mąż nieżyjącej 49-latki tuż po jej śmierci zamieścił w mediach społecznościowych poruszający wpis:

- Chciałbym podziękować wszystkim za ciepłe wiadomości w dniu ślubu. Niestety muszę wam przekazać, że moja droga żona zmarła nagle, zaledwie osiem dni po ślubie. Całe szczęście, jakiego doświadczyłem, to były lata z nią spędzone - napisał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn zamordowanej kobiety wyjawia, jak wyglądało jej życie. Nie było kolorowe

30-latek bardzo przezywa śmierć Christel i chętnie opowiada o wielu przykrościach, jakich doświadczyła w swoim życiu. W przeszłości miała być ofiarą przemocy, miała także pewne problemy psychiczne. Przez pewien czas przebywała nawet w specjalistycznej klinice. Być może te doświadczenia sprawiły, że obdarzyła uczucie tak brutalnego w łóżku mężczyznę. 

- Ostrzegałem ją, że znosi zbyt wiele i nie powinna posuwać się tak daleko - wspomina syn.

Według niego, związek matki i Ralpha nie należał do udanych. Uważa, że mąż źle ją traktował, poniżał i obrażał aż do przesady. Ponadto łóżkowe preferencje 52-latka wydawały mu się zbyt ostre - nie podobało mu się, że po tych "zabawach" na ciele 49-latki zostają jakiekolwiek ślady.

Sprawa trafiła teraz do sądu, gdzie rozstrzygnie się, czy mąż umyślnie spowodował śmierć kobiety. Ralph przeszedł badania psychiatryczne, które wykazały, że może wziąć udział w procesie. Według niego do seksu doszło za zgodą partnerki, a on sam bardzo ją kochał. Sprawa jest ciągle w toku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 15-letnia córka milionera. Zmarła w STRASZLIWYM wypadku. Była zjawiskowo piękna!
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)


Źródło: Fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News