Kobieta wyszła z psychiatryka z walizką. Gdy personel zorientował się, co miała w środku, ścięło ich z nóg, nigdy czegoś takiego nie widzieli

Kobieta wyszła z psychiatryka z walizką. Gdy personel zorientował się, co miała w środku, ścięło ich z nóg, nigdy czegoś takiego nie widzieli Źródło: youtube.com/Walizka

Kobieta opuszczała zakład psychiatryczny z podejrzanie ciężką walizką. Kiedy odeszła, pracownicy psychiatryka zrozumieli, co ich była podopieczna przemyciła w swoim bagażu. Tak kuriozalnej sytuacji nie było od dawna.

Kobieta przybyła do szpitala psychiatrycznego na Srebrzysku w Gdańsku z powodu zatrucia narkotykami, które było spowodowane walką z depresją. Po czterech tygodniach obserwacji została jednak wypisana i wraz z 40-kilogramową walizką opuściła placówkę. Kiedy odeszła, pracownicy zorientowali się, że pacjentka nie wzięła tylko i wyłącznie należących do siebie rzeczy. Interwencja policji była obowiązkowa.

Kobieta spakowała walizkę i odeszła. Pracownicy szybko połapali się, co miała w bagażu

Jak się okazuje, mieszkanka Trójmiasta wraz ze swoją przyjaciółką poznaną na terapii uknuły pewien plan, który miał zostać zrealizowany w momencie, gdy jedna z nich będzie opuszczać psychiatryk. Chodziło o przeniesienie ciała drugiej z kobiet w bagażu. Kiedy jedna z pacjentek dostała wypis, jej koleżanka została zapakowana do torby i uciekła wraz z przyjaciółką, która opuszczała zakład.

– Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Kobieta, która uciekła, jest bardzo filigranowej postury, waży zaledwie 40 kg. Dlatego też udało jej się schować w walizce. Szpital nie ma prawa przeszukiwać rzeczy pacjentów opuszczających lecznicę. To, że jedna z pacjentek uciekła, ustaliliśmy po ok. 15 minutach. Natychmiast poinformowaliśmy o tym policję. Na szczęście stan pacjentki nie zagraża jej bezpieczeństwu. Jej terapia zmierzała ku końcowi i była blisko wypisu ze szpitala – mówi Lidia Metel-Czarnowska, rzecznik szpitala psychiatrycznego w Gdańsku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdańska policja zadziwiona taką próbą ucieczki

Ze względu na specyficzne opuszczenie zakładu psychiatrycznego, policja wprost nie kryła zdziwienia. Informuje, że kobieta jest poszukiwana i po jej znalezieniu zostanie ponownie przetransportowana do ośrodka odosobnienia. Nie wiadomo jednak, co czeka jej wspólniczkę w ucieczce.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

– W czwartek krótko po godzinie 13 policjanci z komisariatu we Wrzeszczu odebrali zgłoszenie o tym, że z jednej z placówek na terenie Gdańska oddaliła się 24-letnia kobieta – mówi asp. sztab. Mariusz Chrzanowski, rzecznik policji w Gdańsku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Mama myślała, że jej dziecko spłonęło w pożarze. Nagle strażacy dokonali odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać
  5. Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

źródło: Fakt

Następny artykuł