Wyrzucili ją z samolotu, bo miała zbyt duży dekolt. Kobieta pokazała, jak była ubrana

Wyrzucili ją z samolotu, bo miała zbyt duży dekolt. Kobieta pokazała, jak była ubrana Źródło: Screen/Topniusy

Kobieta została wyproszona z samolotu z absurdalnego powodu. Załoga wyrzuciła ją, bo pasażerka miała według nich za duży dekolt. Będziecie zdziwieni, gdy zobaczycie, co miała na sobie w tamtej chwili.

Kobieta została wyrzucona z samolotu z powodu swego stroju, który zdaniem załogi obsługującej lot był niestosowny. Pracownicy mieli na myśli rzekomo zbyt duży dekolt pasażerki. Aby pokazać, czy pretensje stewardess były uzasadnione, poszkodowana pokazała zdjęcie swojego stroju.

Kobieta musiała opuścić samolot 

Kobieta wracała do Londynu z wakacji w hiszpańskiej Maladze. Pracownicy linii EasyJet uniemożliwili jej tę podróż. Została wyrzucona z samolotu ze względu na strój, który w opinii stewardess był nieodpowiedni w związku z tym, że na pokładzie znajdowały się dzieci. 

Harriett Osborne miała według załogi samolotu zbyt duży dekolt, który za bardzo odsłaniał jej nagie ciało. Kobieta pokazała później zdjęcia swojej kreacji z tamtego dnia. Wiele osób uzna oskarżenia linii lotniczych za dziwaczne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obsługa wyrzuciła pasażerkę

Harriett usłyszała od stewardess obsługujących lot, że nie poleci ze względu na swoją skąpą bluzkę. 30-latka była oburzona całą sytuacją, ale bardzo zależało jej na powrocie do Londynu w terminie, ostatecznie więc uległa i założyła sweter. Jej dobra wola nie zrobiła jednak wrażenia na załodze samolotu. 

- Byłam wściekła, ale założyłam sweter. Kiedy próbowałam wrócić, stewardessa zwróciła się do obsługi naziemnej i zarządziła "ona nie poleci tym samolotem". Odeskortowano mnie natychmiast na lotnisko" - powiedziała zdenerwowana pasażerka. 

Kobieta pokazała zdjęcie bluzki

Kobieta musiała zostać dłużej w Hiszpanii, co wiązało się z poważnymi kosztami. EasyJet skomentowało całą sytuację i starało się wytłumaczyć zachowanie swoich pracowników. Według firmy kobieta zachowała się agresywnie w stosunku do stewardess, a decyzja o wyproszeniu jej z pokładu samolotu podyktowana była troską o dobro reszty pasażerów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Dla wielu osób reakcja załogi może wydawać się przesadzona. Harriett rzeczywiście miała dość mocno wydekoltowaną bluzkę, ale było to raczej związane z upalną pogodą w Maladze, a nie chęcią siania zgorszenia w samolocie. Każdy musi chyba sam ocenić, co sądzi o tej sytuacji w oparciu o fotografię stroju kobiety. 

Źródło: Screen/Topniusy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: Topniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News