Kobieta nagrywała, jak macha do olbrzymiego niedźwiedzia. Takiej reakcji zwierzaka jednak nie przewidziała

Kobieta nagrywała, jak macha do olbrzymiego niedźwiedzia. Takiej reakcji zwierzaka jednak nie przewidziała Źródło: screen/youtube/

Kobieta postanowiła uwiecznić na nagraniu, jak macha do wielkiego niedźwiedzia. W przypadku takiego zwierzaka mogła zakładać wiele wariantów tego, jak może zareagować. Nie była jednak w stanie przewidzieć, że zwierz zrobi coś takiego.

Kobieta wybrała się na wymarzone wakacje, podczas których eksplorowała zakątki dzikiej przyrody i obserwowała, jak żyją niespotykane na co dzień zwierzęta. Podróżniczka nie mogła wyjść z podziwu widząc piękno natury, a gdy jej oczom ukazał się wielki niedźwiedź, nie mogła odmówić sobie nagrania krótkiego filmiku. 

Kobieta nagrała, jak macha do niedźwiedzia 

Zafascynowana okoliczną dzikością wczasowiczka z wielką przyjemnością robiła zdjęcia i kręciła filmiki, by mieć pamiątkę z podróży. Nic zatem dziwnego, że gdy na swojej drodze spotkała niedźwiedzia od razu wyjęła z kieszeni telefon i zaczęła go nagrywać. Widząc, że puszysty olbrzym siedzi ze stoickim spokojem postanowiła pomachać mu na powitanie. Nie spodziewała się jednak, że zareaguje on w taki sposób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aż trudno uwierzyć w reakcję niedźwiedzia

Zwierzęta każdej rasy niejednokrotnie udowodniły człowiekowi, że naprawdę potrafią nas zaskoczyć i nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdego ich kroku. Wielokrotnie zwierzaki pokazały, że są wyjątkowo urocze czy łagodne, innym razem szokują agresywnością. Ten niedźwiedź był idealnym przykładem na to, że nawet najbardziej niebezpieczny na pozór olbrzym może rozbawić do łez. 

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Na kilkusekundowym nagraniu, które zostało opublikowane w serwisie YouTube widzimy, że już chwilę po tym, jak kobieta pomachała do niedźwiedzia, ten odwdzięczył się tym samym. Zwierzak przysiadł wygodnie i  z zadowoleniem odmachał podróżniczce. Taki widok był nie tylko przekomiczny, ale również bardzo uroczy, dlatego nic dziwnego, że filmik w mgnieniu oka stał się prawdziwym hitem internetu. Obejrzano go już blisko 20 milionów razy, a swojego lajka zostawiło prawie 20 tysięcy osób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: youtube 

Następny artykuł