Dawid nie ukrywa, że ma wysokie wymagania co do swojej partnerki. Podstępnie sprawdza każdą kandydatkę, jeszcze żadna nie przeszła jego testu

Dawid nie ukrywa, że ma wysokie wymagania co do swojej partnerki. Podstępnie sprawdza każdą kandydatkę, jeszcze żadna nie przeszła jego testu Źródło: fot. unsplash.com/Jonathan J. Castellon

Kobieta na randce chce się przede wszystkim ładnie prezentować. Dopiero później można poznać jej charakter i faktycznie ocenić, czy chce się z nią dalej spotykać, ale nie w przypadku Dawida. Ten przygotował dla potencjalnych partnerek specjalny test.

Kobieta, która zostanie zaproszona przez niego na randkę, musi się przygotować na to, że Dawid sprawdzi, czy aby na pewno jego potencjalna wybranka serca ma w sobie to coś. Jednak nie chodzi o urodę, seksapil czy miły charakter, ponieważ bohater naszej dzisiejszej historii patrzy przede wszystkim na inteligencję.

Jak sam przyznaje, nic go bardziej nie kręci, jak właśnie inteligentna kobieta, z którą może porozmawiać na najróżniejsze tematy, ale Dawid nie sprawdza wiedzy książkowej, tylko swoim rozmówczyniom zadanie specjalnie wcześniej przygotowane pytania. Niestety jak na razie, żadna jeszcze nie podołała jego zagadkom.

Podczas randki sprawdza, czy kobieta jest inteligentna

Może to brzmieć dziwnie dla wielu osób, bo przecież raczej mało jest osób, które na pierwszej randce sprawdzają IQ osoby, z którą się umówili. Dawid postanowił wpleść kilka zagadek w luźną rozmowę tak, aby żadna z kandydatek nie zorientowała się, że własnie przechodzi jakiś test.

W tym wypadku mężczyzna opracował sposób, polegający na tym, że w żartach podaje swoim potencjalnym partnerkom pytania, które mają za zadanie sprawdzić ich inteligencję. Jedno z nich jest znane wielu osobom i brzmi: "Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile waży cegła?".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy pierwszy raz usłyszymy takie pytanie, może nam się wydawać, że to nie ma sensu, ale nic bardziej mylnego. Dawid ma w swoim zanadrzu jeszcze inne tego typu zagadki, które zadaje kobietom podczas pierwszej randki. Jak sam przyznaje, jego zadania nie są jakoś przeraźliwie trudne, ale wymagają posiadania IQ na nieco wyższym poziomie niż przeciętny człowiek.

 - To nie są jakieś strasznie trudne rzeczy, ale jednak wymagają IQ przynajmniej trochę wyższego, niż średnia. Wcześniej myślałem, że można to sprawdzić normalnie, rozmawiając i obserwując dziewczynę. Tylko że niektóre świetnie się maskują i cała prawda wychodzi na jaw dopiero po jakimś czasie. Mnie szkoda czasu na nietrafione znajomości - wyznaje Dawid.

Mimo że nie udało mu się nadal znaleźć tej jedynej, która odpowiedziałaby poprawnie na wszystkie pytania, to Dawid nie zamierza przestawać poszukiwać swojej wybranki serca. Do tej pory spędził na tym już kilka miesięcy, ale jak wiadomo, miłość wymaga poświęceń. Poniżej przedstawiamy inne zagadki Dawid. Powodzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu
 
2. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

 - Chłopiec ma tyle samo sióstr, co braci, a jego siostra ma o połowę mniej sióstr niż braci. Ile jest dzieci? Dziadek i babcia mają razem 154 lata. Ile lat ma dziadek, a ile babcia, jeśli babcia ma teraz dwa razy tyle lat, ile dziadek miał, wtedy kiedy babcia miała tyle, ile dziadek ma teraz? 4, 8, 15, 30, 37, 74 - jaka liczba będzie kolejna w ciągu? - dodaje.

  1. Kobieta miała urodzić pięcioraczki. Lekarz kazał jej usunąć ciążę. Po latach pokazała poruszające zdjęcie
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Małgorzata nie może pogodzić się z tym co zaproponował jej partner. Uważa, że jego rodzice są nawiedzeni
  5. Mężczyzna okazał dobre serce. W jednej chwili stracił żonę, a jego życie legło w gruzach

źródło: Papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu