Chciała tylko ugotować obiad. Chwilę później już nie żyła, nie miała żadnych szans

Chciała tylko ugotować obiad. Chwilę później już nie żyła, nie miała żadnych szans Źródło: youtube.com/KlodzkoNeeds Batman

Kobieta nie mogła przewidzieć, że za chwilę czeka ją coś strasznego. Zaczęła gotować obiad, tak jak zawsze, a chwilę później walczyła o życie. Mimo starań lekarzy, nie miała żadnych szans, aby przeżyć to zdarzenie.

Kobieta z Rakowienic w Wielkopolsce stała się ofiarą okropnego zdarzenia. Była w kuchni, gdzie przygotowywała obiad oraz przetwory na zimę, gdy nagle stało się coś strasznego. 65-latka nie mogła przewidzieć, że za chwilę dojdzie do tragedii. Niestety nie było nawet cienia szansy na to, że seniorka przeżyje.

Kobieta gotowała, gdy doszło do tragedii. Nie miała szans

9 sierpnia 65-latka stwierdziła, że najwyższy czas przyrządzić kilka przetworów. Chciała zagotować gotowe słoiki i właśnie wtedy stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Kobieta mieszkała w domku jednorodzinnym, w którym doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej. Płomień na palniku musiał zostać niechcący zgaszony przez wodę, a gaz zaczął rozprzestrzeniać się po mieszkaniu. Wtedy niestety doszło do wybuchu.

- 65-letnia kobieta w budynku gospodarczym przygotowywała przetwory, gotowała słoiki. Najprawdopodobniej doszło do wycieku wody i zalania, zagaszenia ognia. W wyniku tego, najprawdopodobniej doszło do rozprzestrzenienia się gazu i wybuchu - powiedział Kamil Sikorski, komendant tamtejszej policji.

Co istotne, nie doszło do wybuchu butli z gazem. Tym razem był to zapłon gazu, który już unosił się w powietrzu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

65-latka zmarła mimo długiej reanimacji

Wszystkie służby zareagowały natychmiast. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się karetka oraz policja. Lekarze natychmiast zajęli się kobietą i od razu zauważyli, że jej stan jest poważny. Doznała wielu obrażeń ciała, a zwłaszcza poparzeń. Ucierpiały także jej drogi oddechowe. Ratownicy medyczni postanowili walczyć o jej życie i rozpoczęli resuscytację. Po trwającej pół godziny reanimacji niestety stwierdzono zgon. Seniorka nie miała szans na przeżycie tak potężnego wybuchu.

Dzisiaj grzeje: 1. "Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako nieszczęśliwy wypadek. Mimo to sprawę bada jeszcze policja i prokuratura, aby z całą pewnością wykluczyć wszystkie inne ewentualności. To ogromna tragedia, która powinna być przestrogą dla wszystkich osób. Gdy tylko poczuje się w domu charakterystyczny zapach, natychmiast trzeba otworzyć okna, wyjść z lokalu i wezwać straż pożarną - może wtedy udać się uniknąć ogromnej tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Zamachowiec, który strzelał do Jana Pawła II wskazał miejsce. Chodzi o zaginioną w Watykanie 15-latkę
  5. Miał swoje niewolnice, wykorzystywał nawet 14-letnie dziewczyny. Nie żyje jeden z najbogatszych ludzi świata

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł