Wyłowili ją z Bałtyku. Policja pilnie prosi o pomoc w identyfikacji kobiety

Wyłowili ją z Bałtyku. Policja pilnie prosi o pomoc w identyfikacji kobiety Źródło: Materiały policyjne

Kobieta, która została uratowana w ubiegły weekend w Kołobrzegu, nadal nie została zidentyfikowana. Policjanci szukają osób, które znają poszkodowaną. Kobieta przebywa w szpitalu w Gryficach, od czasu wypadku jest nieprzytomna. Nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów. Jeśli ją znasz, koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami.

Do groźnego wypadku doszło 5 lipca w godzinach popołudniowych na terenie kąpieliska nieopodal molo w Kołobrzegu. Ratownicy WOPR obecni na miejscu zdarzenia około godziny 17:30 wyciągnęli z wody tonącą kobietę. Pomimo długiej reanimacji poszkodowana nie odzyskała przytomności.

Kobieta uratowana nad Morzem Bałtyckim ma około pięćdziesięciu lat, 160 cm wzrostu i waży około 70 kg. Ma półdługie włosy farbowane na blond. Widoczne są siwe odrosty. 

Jeśli rozpoznajesz osobę ze zdjęcia,m niezwłocznie skontaktuj się z kołobrzeskimi policjantami. Fakt ten można zgłosić pod numerem telefonu 477846511 lub 477846512. Pomoc w identyfikacji ofiary wypadku może być bardzo cenna w szybszym ustaleniu jej tożsamości oraz powiadomienia bliskich Czy ta kobieta jest ci znana?

Kobieta identyfikacja

Źródło zdjęcia: Materiały policyjne

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News