Mężczyzna poprosił swoją partnerkę o nietypową rzecz przed stosunkiem. Oszukała go i w chwili igraszek doszło do tragedii

Mężczyzna poprosił swoją partnerkę o nietypową rzecz przed stosunkiem. Oszukała go i w chwili igraszek doszło do tragedii Źródło: pixabay/sasint

Kobieta i pewien mężczyzna zdecydowali się na wspólne igraszki, ale partner postawił jeden warunek. Nie chciała się zgodzić, ale w końcu uległa. Potem już było tylko gorzej.

Kobieta, która bardzo lubiła wspólnego igraszki z partnerem, nabrała ochotę na nie w nieodpowiednim momencie. W związku z tym partner postanowił postawić ultimatum, które musiała spełnić, żeby się zgodził. Niechętnie na nie przystała, a  potem było tylko gorzej. 

Niewinny początek

Zdarza się, że kobiety potrafią robić rzeczy bardziej obrzydliwe niż mężczyźni. Jedną z takich historii postanowił opowiedział jeden z facetów. Historia zdarzyła się, gdy był związany z bardziej rozwiązłą partnerką. 

- Spotykałem się kiedyś z niezłą wariatką. Chyba byłem z nią tylko dlatego, że lubiła seks. Mogła kochać się na okrągło, miała wręcz niezaspokojony apetyt. Kiedyś naszła ją ochota na igraszki akurat wtedy, gdy miała okres. Nie za bardzo chciałem z nią wtedy to robić, bo seks w czasie miesiączki wydaje mi się po prostu obrzydliwy. Ona wymyśliła więc, żebyśmy pokochali się od tyłu. Zgodziłem się, ale tylko pod jednym warunkiem - że zrobi lewatywę. Nie chciałem mieć brudnych niespodzianek - relacjonuje mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta oszukała swojego partnera 

Kobieta niechętnie się zgodziła i zniknęła na 15 minut do łazienki, po czym jak gdyby nigdy nic wróciła do swojego faceta na seks.

- Zaczęliśmy się kochać analnie. Było naprawdę ostro. Kiedy nagle wyciągnąłem penisa, moja dziewczyna… załatwiła się na prześcieradło. Okazało się, że wcale nie zrobiła lewatywy, tylko mnie oszukała. To było najbardziej obrzydliwe doświadczenie w moim życiu - kontynuuje obrzydliwą historię partner kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

- Nie mogłem uwierzyć w to, co zrobiła. Na jej miejscu ze wstydu wyjechałbym z miasta - podsumował na koniec. Mężczyzna był zbulwersowany jej zachowaniem i nie potrafił wybaczyć odrażającego postępowania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierogi cebulaki są prawdziwym hitem wśród gospodyń. Prosty farsz nieziemsko smakuje i jest bajecznie prosty do zrobienia
  2. Tak wyglądają pogrzeby księży. Znacznie różnią się od pochówku normalnych osób, będziecie zdumieni
  3. Zakwas na barszcz wg Magdy Gessler to prawdziwa rewelacja. Przepis robi furorę, domownicy będą błagać o dokładkę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News