Kobieta trafiła do lekarza z koszmarnym bólem brzucha. Podczas operacji zobaczyli jego zawartość i oniemieli

Kobieta trafiła do lekarza z koszmarnym bólem brzucha. Podczas operacji zobaczyli jego zawartość i oniemieli Źródło: piqsels

Kobieta poczuła, że bardzo ją boli brzuch. Dolegliwość nie chciała przejść więc stwierdziła, że pojedzie do lekarza. Natychmiast została położona na stół operacyjny, a gdy chirurdzy zobaczyli, co znalazło się w jej brzuchu, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Kobieta, jako jedyna figuruje w "Journal of Medical Case Reports", czyli księdze dziwnych przypadków medycznych, jako ta w której brzuchu znalazła się dziwną zawartość. Nic dziwnego, że lekarze przecierali oczy ze zdumienia, gdy wyszło na jaw, co to jest. 

Kobieta trafiła do lekarza z przerażającym bólem brzucha

Nie mogła już dłużej czekać. Ból był tak nieznośny, że nie była w stanie wykonywać żadnych czynności. Postanowiła nie czekać i udać się do lekarza. W klinice została zbadana, a lekarz stwierdził, że najprawdopodobniej przyczyną bólu jest stan zapalny wyrostka robaczkowego. 

Decyzja o operacji została podjęta niemal natychmiast. Lekarze wiedzieli, że jeśli diagnoza jest poprawna, trzeba zacząć zabieg jak najszybciej, by pacjentka dalej nie cierpiała i mogła cieszyć się zdrowiem. Kobieta natychmiast tafiła na stół operacyjny, a chirurdzy niemal natychmiast zaczęli zabieg. Nikt jednak nie mógł przewidzieć, co się znajduje w jej brzuchu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta kobieta miała nietypową zawartość brzucha

Po rozpoczęciu operacji okazało się, że kobieta miała stan zapalny wyrostka robaczkowego, ale to nie wszystko, co znajdowało się w jej brzuchu i powodowało koszmarny ból. Oczom lekarzy ukazała się prezerwatywa, która znalazła się w brzuchu pacjentki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwiodła się z mężem, który bił ją i dzieci. 10 lat później dostaje list i zamiera
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Gdy pacjentka wybudziła się po operacji przyznała, że dwa tygodnie wcześniej połknęła prezerwatywę. Podczas seksu oralnego przez przypadek doszło do osunięcia się zabezpieczenia, które niechcący połknęła. Kobieta była przekonana, że udało jej się wydalić całość ciała obcego. Niestety, okazało się, że fragmenty prezerwatywy zostały w jej organizmie, a kawałek, który trafił w okolice wyrostka, spowodował stan zapalny, który mógł doprowadzić nawet do śmierci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz ma syna o nieziemskiej urodzie. Jego zdjęcie nie kłamie
  2. Najpierw umarło mu malutkie dziecko, potem zdradziła go żona. Marek Piekarczyk przeszedł przez piekło
  3. Do sieci trafiło powalające nagranie. Tak dorabiają sobie Sławomir z żoną, wielu uzna to za kompromitację
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: viralka 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News