Ciężarówka wjechała w kobietę na pasach. W sieci trwa wielka burza, czyja to wina

Ciężarówka wjechała w kobietę na pasach. W sieci trwa wielka burza, czyja to wina Źródło: youtube.com/

Kobieta przechodziła przez pasy prowadząc rower, kiedy uderzyła w nią ciężarówka. Jest nagranie z wypadku w Strzelnie, a w sieci trwa zaciekła dyskusja kto zawinił - piesze czy kierowca ciężarówki. Internauci opowiadają się za jednym.

Kobieta została wciągnięta wraz z rowerem pod koła ciężarówki. Wchodziła na pasy, kiedy auta już ruszały. Trwa spór, kto powinien wykazać się większą czujnością - kierowca czy piesze.

Kobieta wraz z córką przechodziła przez pasy, kiedy auta już ruszały

5 listopada około godziny 12:00 w Strzelnie doszło do groźnego wypadku. Matka z córką przechodziły przez przejście dla pieszych na ulicy Michelsona, jedna z nich prowadziła rower. Przeszły w momencie, kiedy samochody zatrzymały się, by przepuścić innych pieszych. Obie kobiety przechodziły jako ostatnie i wkroczyły na zebrę w ostatnim momencie, kiedy ciężarówka już ruszała.

Kierowca ciężarówki nie był w stanie dostrzec dwóch kobiet, ponieważ znajdowały się w tak zwanym martwym polu. Wkroczyły na pasy od strony drzwi pasażera, mężczyzna nie miał szans by je dostrzec. Skręciły na zebrę tuż przy zderzaku, gdzie kierowca ma ograniczony widok. Ciężarówka i osobówka na drugim pasie powoli ruszały. Kobieta bez roweru zdążyła umknąć w szczelinę między autami, a jej mama wraz z rowerem została prawie wciągnięta pod koła. Starsza pani przewróciła się, a po rowerze został tylko wygięty metal.

Duża liczba osób uważa, że piesi powinni wykazać się większą rozwagą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta, która wylądowała na asfalcie, doznała jedynie złamania nadgarstka. Wszystko mogło skończyć się o wiele gorzej. Według mieszkańców jest to bardzo "feralne" przejście, na którym już dawno trzeba było zamontować sygnalizację. We wrześniu doszło do wypadku w tym samym miejscu, na skutek którego zginęła 80-letnia kobieta. W sieci trwa analiza nagrania i dyskusja kto zawinił.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Część internautów opowiada się za tym, że auta nie powinny ruszać podczas gdy na przejściu znajdowali się jeszcze pieszy - ciężarówka ruszała gdy jedna z osób opuszczała zebrę. Z kolei zdecydowana większość opowiada się za tym, że kompletną głupotą jest wchodzenie na pasy w ostatniej chwili i to zza rogu potężnej ciężarówki. Kierowca nie mógł widzieć tego, co dzieje się tuż przy drzwiach pasażera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: YouTube

Następny artykuł