Kobieta zaszła w ciążę po 10 latach leczenia. Kilka dni później lekarz przyznał się do strasznego błędu

Kobieta zaszła w ciążę po 10 latach leczenia. Kilka dni później lekarz przyznał się do strasznego błędu Źródło: Facebook/Carolyn & Sean Savage

Kobieta całe 10 lat czekała, aby zajść w upragnioną ciążę. W końcu się udało, jednak kilka dni później lekarz przyznał się do błędu.

Kobieta przez całe życie pragnęła mieć dużą rodzinę. Udało jej się zajść w trzy ciąże i urodzić troje wspaniałych dzieci. Rodzice byli bardzo szczęśliwi, ale wiedzieli, że w głębi serca pragną, aby ich rodzina się jeszcze bardziej powiększyła. Dlatego zaczęli starać się o kolejnego szkraba.

Niestety miesiące mijały, a kobieta nie mogła zajść w następną ciążę. Każdy negatywny test ciążowy rozczarowywał parę, a każdy pozytywny rezultat kończył się poronieniem. Nie poddali się jednak i postanowili wypróbować innej metody niż naturalne poczęcie. Postanowili poddać się leczeniu metodą in vitro i tym razem udało się, jednak kilka dni po ogłoszeniu radosnej nowiny zadzwonił telefon. Usłyszeli wiadomość, której absolutnie nikt się nie spodziewał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta usłyszała, jak lekarz przyznaje się do błędu

Czwarta ciąża była wyjątkowa, ponieważ para czekała aż 10 lat od poprzedniej ciąży. Tak jak dwie poprzednie, była przeprowadzona metodą in vitro, jednak warto było czekać, bo do zapłodnienia ostatecznie doszło. Małżeństwo oczekiwało więc narodzin kolejnej pociechy.

Dostali jednak niespodziewaną wiadomość. Pierwszą reakcją był szok. Nie mogli się nadziwić, jak do tego doszło. Otóż lekarz, który wykonywał zabieg, pomylił się i wszczepił kobiecie embriony należące do innej pacjentki. W tym momencie jej świat wywrócił się do góry nogami.

Musiała podjąć decyzję, która na zawsze zmieniła jej życie. Musiała wybrać, czy odda dziecko biologicznym rodzicom, czy maluszek zostanie u niej w rodzinie. W dodatku lekarze oznajmili jej, że ten poród będzie jej ostatnim. Nie ma już szansy na zajście w kolejną ciążę. Tak więc przyszła matka musiała decydować, mając z tyłu głowy, że jej marzenia o czwartym dziecku mogą się nie spełnić.

Jej decyzja, chociaż bardzo ciężka, była bardzo piękna. Po spędzeniu 30 minut z synkiem, oddała go biologicznym rodzicom. W nagrodę za te cierpienia kilka lat później para powiększyła rodzinę. Dołączyły do niej bliźniaki urodzone przez matkę zastępczą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Chociaż można by było założyć, że ta piękna historia na tym się kończy, to jednak wcale nie. W zeszłym roku kobieta niespodziewanie znów zaszła w ciążę! Urodziła zdrowego chłopca, a ich wesoła rodzina na dzień dzisiejszy liczy osiem osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: webniusy

Następny artykuł