Ryzykują życiem dla sławy i pieniędzy, ludzie mają tego dosyć. "Promujecie głupotę, mogliście zginąć"

Ryzykują życiem dla sławy i pieniędzy, ludzie mają tego dosyć. "Promujecie głupotę, mogliście zginąć" Źródło: instagram.com/positravelty/

Kobieta wraz ze swoim partnerem została zniszczona w komentarzach przez rozwścieczonych internautów. Nie mieściło im się w głowie, jak można być tak nieodpowiedzialnym i nie mieć ani krzty wyobraźni. Są też źli za promowanie niewłaściwych zachowań.

Kobieta zyskała ogromną sławę przez swoją twórczość na Instagramie. Wraz ze swoim chłopakiem robi niesamowite zdjęcia z najbardziej zaskakujących zakątków świata. Aby zdobyć rozgłos i zwiększyć grono obserwatorów posuwa się jednak do mocno niebezpiecznych rzeczy.

Kobieta jak gdyby nigdy nic wisiała nad przepaścią

Kelly Castille i Kody Workman na Instagramie działają pod nazwą "positravelty". Zgromadzili 162 tysiące obserwatorów i próżno szukać u nich zdjęć mających poniżej 6 tysięcy polubień. Ich ujęcia z różnych zakątków świata są wciągające, nasycone kolorami i niecodzienne - zdecydowanie przykuwają uwagę. W ostatnim czasie para wybrała się w podróż swojego życia.

Przez kilka tygodni odwiedzili takie kraje jak Peru, Panama czy wyspę Bali. W każdym miejscu starają się zrobić niesamowite ujęcia, którymi dzielą się z wielką dumą. Jednak jedno ze zdjęć wywołało spore kontrowersje w ich społeczności. Tydzień temu opublikowali zdjęcie z Peru, wykonane nad Laguną Humantay. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie ich dziwna poza. Mężczyzna siedział na skale, a jego ukochana trzymała go za ręce tak, by jedna jej noga zwisała wprost nad przepaścią.

Para wpadała już na podobne pomysły, z tą samą oceną internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie szczędzili szczerych do bólu komentarzy. Zachowanie mające przynieść im jeszcze większą sławę zostało ocenione jako skrajnie nieodpowiedzialne.

- Po prostu głupie, nie do uwierzenia, że ​​robicie to, aby zwrócić na siebie uwagę - oceniła jedna z internautek.

- Czy naprawdę uważacie, że zachęcanie innych do ryzykowania życia to dobry pomysł? - obawiał się inny instagramowicz.

- Promowanie głupoty poprzez zawinięcie jej w ładny obraz! - nie wytrzymała kolejna kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Najgorsze, że to nie pierwsza taka akcja tej pary. W kwietniu 2019 roku podczas pobytu w Indonezji pokazali jeszcze bardziej ekscentryczne zdjęcie. Kody stał w basenie zbudowanym nad przepaścią, a poza jego barierą, nad pustką, całym ciałem wisiała Kelly, trzymając się jedynie rąk swojego chłopaka.

Fot. instagram.com/positravelty/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Instagram

Następny artykuł