Pani Krystyna wyjrzała w nocy przez okno i zrozumiała, że zaraz może umrzeć. Pozostało jej kilka sekund

Pani Krystyna wyjrzała w nocy przez okno i zrozumiała, że zaraz może umrzeć. Pozostało jej kilka sekund Źródło: Pixabay/Ulrike Mai

Kobieta przeżyła najprawdziwsze chwile grozy. Wyjrzała przez okno i doszła do wniosku, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Na reakcję pozostało jej kilka sekund.

Kobieta znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie i myślała, że zostało jej kilka sekund życia. Wyjrzała przez okno, a to, co zobaczyła wprawiło ją w przerażenie. Nikt nie chciałby przeżyć takich chwil grozy jak pani Krystyna.

Kobieta zobaczyła nadciągającą katastrofę 

Kobieta wyjrzała przez okno, a jej oczom ukazał się przerażający widok. Do zdarzenie doszło w Polichnie w województwie lubelskim. Pani Krystyna myślała, że zostały jej ostatnie sekundy życia, kiedy spostrzegła nadciągającego w kierunku jej domu rozpędzonego tira. 

Samochód prowadzony przez 45-letniego Zdzisława D. nie wyrobił się na ostrym zakręcie, a kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Ciężarówka przewoziła cement. Cudem udało się zapobiec katastrofie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kulisy zdarzenia 

Rozpędzony tir zmiótł na swojej drodze bariery ochronne, później wpadł na stary niezamieszkały dom i złamał słup energetyczny. Pojazd zakończył bieg uderzeniem w róg kolejnego budynku. Do wypadku doszło po tym, jak auto nie wyrobiło się na ostrym zakręcie.

Dodatkową okolicznością jest również to, że kierowca prowadzący ciężarówkę był pijany. U Zdzisława D. stwierdzono 2,5 promila alkoholu we krwi. Według policji najprawdopodobniej pił w trakcie jazdy, bo w samochodzie znaleziono butelki po piwie i wódce. 

Pani Krystyna przeżyła chwile grozy, gdy zobaczyła, że rozpędzony pojazd zbliża się do jej domu. Całe szczęście auto w tym czasie zdążyło wytracić prędkość, zanim uderzyło w budynek. 

- Zobaczyłam tira z kołami w górze. Myślałam, że wciąż śnię - wyjawiła 60-letnia kobieta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Gdyby nie te wszystkie przeszkody po drodze rozpędzony tir z łatwością zmiażdżyłby swoim ciężarem domostwo pani Krystyny. Zdzisław D. odpowie teraz za swój skandaliczny czyn. 

- Kierowca został aresztowany. Odpowie za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, grozi mu do 8 lat więzienia – mówi Janusz Majewski z policji w Kraśniku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2.  Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Super Express

Następny artykuł