Przykre. 8-latek pobił nauczycielki w szkole w Ustce

Przykre. 8-latek pobił nauczycielki w szkole w Ustce

Kobieta została pobita przez 8-latka, bo zwróciła mu uwagę podczas zajęć. Skąd bierze się ta niewiarygodna agresja w tak młodym wieku? Czy mamy do czynienia z ADHD, czy to po prostu brak wychowania?

Kobieta miała zostać uderzona z brzuch pięścią. Miał też pobić drugą kobietę, która przybiegła do sali, gdy usłyszała hałas. Jak informuje "Dziennik Bałtycki", do zdarzenia doszło 3 września w jednej ze szkół podstawowych w Ustce.

Kobieta została zaatakowana znienacka 

O zdarzeniu opowiedzieli "Dziennikowi Bałtyckiemu" rodzice dzieci uczących się w klasie razem z chłopcem, który miał pobić nauczycielki. Z relacji innych dzieci wynika, że zanim doszło do incydentu, nauczycielka zwracała uwagę 8-latkowi z powodu jego niestosownego zachowania na prowadzonych zajęciach. 

- W pewnym momencie chciał wyjść z klasy, więc pani podeszła do niego i chwyciła za rękę. Wtedy chłopiec miał ją pięścią uderzyć w brzuch - mówi jeden z rodziców w rozmowie z gazetą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cios wymierzony w drugą nauczycielkę miał trafić w głowę. Jednak z powodu wzrostu chłopca do niczego nie doszło. Agresja, z jaką zaatakował nauczycielki, przeraża. Dodatkowe wrażenie potęguje wiek chłopca. Co będzie kiedy podrośnie? 

- Rodzice przedstawili dokumenty poświadczające, że dziecko jest nadpobudliwe. Sprawa została wyjaśniona - poinformowała dyrektorka szkoły Ewa Mey-Wysocka.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Agresja małoletniego 

Aż ciężko uwierzyć, że dziecko w tak młodym wieku mogło pokusić się o zaatakowanie nauczycielek. Co nim kierowało? Jak z informacji wiemy chłopiec sprawiał problemy wychowawcze, ale teraz przeszedł samego siebie. Nikt się nie spodziewał takiej furii, podobne objawy należy dusić w zarodku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Polacy pokochali go za Harry'ego Pottera. Nie żyje
  4. Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór
  5. Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel

Źródło: interia

Następny artykuł