Kobieta chciała zaparkować przed blokiem. Sąsiedzi natychmiast zaczęli nagrywać, nie mogli powstrzymać śmiechu

Kobieta chciała zaparkować przed blokiem. Sąsiedzi natychmiast zaczęli nagrywać, nie mogli powstrzymać śmiechu Źródło: stephanieketje1 YouTube.com

Kobieta zasiadająca za kierownicą tego auta na pewno nie jest mistrzynią w parkowania. Sąsiadki, widząc jej poczynania pod blokiem, chwyciły za telefon i nagrały tę komiczną sytuację. Oczywiście każdy ma prawo się uczyć, jednak widząc ilość dostępnego miejsca oraz rozmiar pojazdu, którym kierowała kobieta, trudno zrozumieć, co mogło spowodować takie trudności. Oglądając to nagranie, uśmiech sam pojawia się na twarzy.

Kobieta stała się prawdziwą gwiazdą internetu i jednocześnie przez całkiem długi czas była powodem śmiechu wszystkich osób, które natrafiły na to niesamowite widowisko. W sieci pojawiło się jakiś czas temu nagranie prezentujące wątpliwe umiejętności kierowcy zasiadającego za kierownicą.

Kobieta chciała zaparkować, ale praktyka była trudniejsza od teorii

Kobieta prowadziła smarta, a więc, wydawać by się mogło, samochód idealny do parkowania nawet w najbardziej ciasnych miejscach parkingowych. Jest to jednak zdecydowanie fałszywe stwierdzenie, gdyż nawet samochód przystosowany do miejskiego ścisku nie pomoże w momencie, gdy umiejętności kierowcy są wątpliwe. Na YouTubie na kanale stephanieketje1 opublikowano nagranie z Lloret de Mar w Hiszpanii, gdzie rozbawiona sąsiadka patrzyła na nierówną walkę auta z przestrzenią odbywającą się tuż pod blokiem. Kobieta usiłowała zająć swoim skromnych rozmiarów samochodem miejsce parkingowe dla regularnego samochodu. Niestety plany nie do końca się ziściły, a zabawne nagranie obejrzało już blisko 3 milionów ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Widać, że kobieta usiłuje wpasować się w pustą przestrzeń

Nagranie pokazuje, jak kobieta wielokrotnie cofa i podjeżdża do przodu, skręcając koła, jednak zupełnie nie potrafi ocenić położenia swojego auta i popełnia błędy, jakie każdy może pamiętać ze swoich pierwszych prób z kierownicą w szkole jazdy. Po początkowych manewrach z auta wysiada kobieta oraz jej pasażerka i razem oceniają raz jeszcze dostępna przestrzeń. Pasażerka nie zajmuje ponownie fotela obok kierowcy i staje z boku auta, podziwiając zmagania z boku. Dalej nagranie staje się tylko śmieszniejsze, trudno uwierzyć w to, że kobieta kierująca smartem kiedykolwiek zaliczyła egzamin na prawo jazdy. Przecież, aby to zrobić konieczne jest opanowanie podstaw.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczny wypadek autokaru z Polakami. Jedna osoba nie żyje, wielu rannych

2. Przyłbica zamiast maseczki? Eksperci ostrzegają przed rozwiązaniem

3. TVN pilnie ostrzega Polaków, będzie niebezpiecznie. Prawie cała Polska objęta alertami I i II stopnia

W końcu podejmuje odważną decyzję

Próbując bezskutecznie zaparować równolegle, kobieta dość długo walczy z opornym na jej komendy samochodem. W pewnym momencie chyba ma zwyczajnie dość i decyduje się na porzucenie atrakcyjnego miejsca parkingowego i powoli udaje się dalej w poszukiwaniu lepszego miejsca postojowego. Po krótkiej chwili zdecydowała się zaparkować nieopodal, tym razem prostopadle. Niestety filmik się kończy, ale jeszcze przez kilka sekund możemy podziwiać kolejne zmagania, gdyż i tym razem manewr nie należy do udanych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat ministerstwa i nagła decyzja Andrzeja Dudy. Trwa akcja
  2. Michał Szpak zagotował się ze złości. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nigdy nie był tak wściekły
  3. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  4. Fani pogrążeni w smutku. Nie żyje uwielbiany przez nich gwiazdor
  5. "Nasz nowy dom" i spalony dom nie są najgorszym scenariuszem. Katarzyna Dowbor ze łzami o zmarłych uczestnikach, smutne wspomnienia

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News