Kobieta nie żyje. Przytrzasnęły ją drzwi autobusu, a potem wpadła pod jego koła

Kobieta nie żyje. Przytrzasnęły ją drzwi autobusu, a potem wpadła pod jego koła Źródło: youtube/wiadomosci_lodz/

Kobieta, która wysiadała z autobusu, została przytrzaśnięta jego drzwiami. Sprawa nie byłaby aż tak dramatyczna gdyby nie to, że kilka sekund później wpadła pod koła pojazdu i zginęła. Służby badają dokładne okoliczności zdarzenia.

Starsza kobieta nie zdołała ujść z życiem. Na miejscu zjawili się specjaliści, którzy rozpoczęli zbieranie materiałów dowodowych. Do tragedii doszło zupełnie niedawno, dlatego prace z całą pewnością potrwają jeszcze co najmniej kilka godzin. Cała sytuacja brzmi naprawdę niewiarygodnie - została przytrzaśnięta drzwiami autobusu, a potem zginęła pod jego kołami.

Kobieta została przytrzaśnięta drzwiami autobusu, a później wpadła pod jego koła

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 8:00 na przystanku w okolicy ul. Gojawiczyńskiej w Łodzi. Autobus zatrzymał się, by pasażerowie mogli wysiąść, jednak 63-latka nie zdążyła tego zrobić. Oficjalna informacja o wypadku pojawiła się na Facebooku na profilu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. 

Wiadomo, że staruszka została przytrzaśnięta drzwiami pojazdu, nim zdążyła z niego wysiąść. Zajście sprawiło, że kobieta straciła równowagę i wpadła wprost pod koła autobusu. Przerażeni świadkowie zawiadomili odpowiednie służby. Jako pierwsza na miejscu zjawiła się straż pożarna, która podjęła się reanimacji kobiety. Kilka chwil później poszkodowaną przechwycił zespół ratownictwa medycznego, kontynuując czynności. Z przekazywanych informacji wynika, że akcja trwała kilkadziesiąt minut, jednak ostatecznie stwierdzono zgon. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja zajęła się sprawą 

Po uznaniu kobiety za zmarłą, na miejscu zjawiła się policja w obecności prokuratury. Śledczy wszczęli przesłuchiwania, zaczynając od kierowcy autobusu. Mężczyznę przebadano również alkomatem, który wykazał, że nie był pod wpływem alkoholu. 30-latek zeznał, że nie widział kobiety w lusterku, a ta najprawdopodobniej za późno zaczęła wysiadać, co doprowadziło do tragedii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchciński wcale nie zamierzał podać się do dymisji. Znamy szokujące kulisy jego odejścia, Kaczyński w tle
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Mundurowi zwracają się do świadków zdarzenia i proszą o kontakt z policją. Informują bowiem, że każde fakty mogą okazać się kluczowe. Mimo słów kierowcy, funkcjonariusze nie uznali jednoznacznie tragedii za nieszczęśliwy wypadek i wciąż badają sprawę, chcąc poznać wszystkie szczegóły, działania utrudnia jednak brak monitoringu. Wiadomo, że w autobusie nie było kamery, ponieważ był to starszy model pojazdu. Niewykluczone, że śledczy sprawdzą zapisy kamer z pobliskich budynków.  

facebook/Komenda_Miejska_Panstwowej_Straży_Pozarnej_w_Lodzi/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Nigdy więcej nie położysz tego na chleb. UOKIK ostrzega, kobietę aż zmroziło, gdy poznała skład produktu
  4. Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu
  5. Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News