Kobieta się tego nie spodziewała.
Pixabay jarmoluk
Jakub Kossakowski - 9 Maja 2020

Emerytka wypłacała pieniądze. Kiedy zobaczyła, co wyszło z bankomatu, od razu złapała się za serce

Podczas wypłacania pieniędzy z bankomatu nikt z nas nie spodziewałby się doświadczyć tego, co pewna kobieta na emeryturze. Sama prawdopodobnie niczego by nie zauważyła, gdyby nie to, że zerknęła na wydruk z urządzenia. Nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Emerytowana kobieta jak gdyby nigdy nic wypłacała pieniądze z bankomatu. Nic nie zapowiadało tego, że ta codzienna czynność wywoła u niej tak ogromne zaskoczenie. Wielu z nas prawdopodobnie oniemiałoby w takiej sytuacji. Co spotkało emerytkę?

Mężczyzna odnalazł ciało Kacperka.Dotarli do mężczyzny, który znalazł nieżyjącego Kacperka. Nagranie z jego kamery odbiera mowęCzytaj dalej

Wydruk, który zobaczyła kobieta, wywołał niebywałą konsternację

Czasami bankomat potrafi zaskoczyć niejedną osobę. Wspominaliśmy o tego typu sytuacji, kiedy jedno z urządzeń wypłacało podwójnie gotówkę. Jednak to, co zauważyła kobieta, jest jeszcze bardziej zaskakujące. Nikt by się tego nie spodziewał.

Kiedy kobieta z Sanford na Florydzie wypłacała pieniądze, myślała, że na jej koncie znajduje się około 1200 dolarów, które są równowartością 5000 złotych. Były to jej jedyne oszczędności, które przygotowała na nieprzewidziane wydatki. Kiedy kobieta odchodziła od bankomatu, spojrzała na wydruk. Prawdopodobnie nigdy w życiu nie była tak zaskoczona. Kwota jaka na jej koncie była zupełnie inna od tej, której się spodziewała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Emerytka nie mogła uwierzyć własnym oczom

Na widok wydruku kobieta stanęła jak wryta. Ku jej zaskoczeniu na koncie znajdowała się zawrotna kwota w wysokości 8,5 miliona dolarów. Jest to równowartość 25 milionów złotych. Emerytowana kobieta z dnia na dzień stała się posiadaczką niebywałej fortuny. Skąd te pieniądze wzięły się na jej koncie?

Zaskoczona kobieta stwierdziła, że musiało dojść do jakiejś pomyłki. Jej przypuszczenia okazały się słuszne. Bank z powodu awarii umieścił tę gigantyczną kwotę na koncie emerytki. W związku z tym kobieta stała się na 12 godzin posiadaczką niebywałej fortuny. Część z niej wykorzystała do spełnienia pewnego dobrego uczynku.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat ujawnił szczegóły. Przed chwilą zapadła kluczowa decyzja dot. wyborów
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

Kobieta nie przywłaszczyła sobie tych pieniędzy. Nie mogła jednak oprzeć się pokusie, by pomóc komuś, kto na to zasługuje. Emerytka zapłaciła za zakupy, które robiła pielęgniarka. W taki sposób starsza kobieta odwdzięczyła się za jej poświecenie dla innych. Pozostała kwota wróciła z powrotem do banku. Nie da się ukryć, że taka niespodzianka zapewniona przez bankomat niejednej osobie zawróciłaby w głowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Gwiazda TVP ogłosiła radosną nowinę, gratulujemy. Zdjęcie mówi samo za siebie
  4. Najsłynniejszy lekarz w Polsce przekazał kapitalną wiadomość. Wykluczył zakażenie dużej grupy osób
  5. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News