Odebrała telefon z nieznanego numeru i pobladła. Ciężko uwierzyć, szukała pomocy nawet u egzorcysty

Odebrała telefon z nieznanego numeru i pobladła. Ciężko uwierzyć, szukała pomocy nawet u egzorcysty Źródło: Artgrid Josh Youngbar

Kobieta zaczęła odbierać głuche telefony. Chociaż z początku myślała, że to niewinne żarty, któregoś razu usłyszała coś, co na zawsze zmieniło jej życie. Gdy zawiódł detektyw, musiała prosić o pomoc egzorcystę.

Kobieta nigdy by nie podejrzewała, że może usłyszeć przez telefon coś takiego. Nie mogli jej pomóc policjanci ani prywatny detektyw. Gdy znalazła się na skraju załamania, zwróciła się o pomoc do egzorcysty. To doświadczenie już na zawsze zmieniło życie nauczycielki.

Kobieta, która po studiach pracowała jako nauczycielka w pobliskiej szkole, wiodła normalne i szczęśliwe życie. Nie miała łatwego życia z powodu tragedii, jakiej doświadczyła w dzieciństwie. Pewnego dnia otrzymała głuchy telefon. Sytuacja zaczęła powtarzać się regularnie, sprawiając, że kobieta czuła się coraz bardziej osaczona. Gdy po drugiej stronie wreszcie odezwał się głos, stwierdziła, że egzorcysta jest jej ostatnią deską ratunku.

Kobieta słyszała głosy z zaświatów

Viola Tollen to kobieta, która przeszła w dzieciństwie tragedię. Pochowała swojego ukochanego przyjaciela, Ruby'ego, który nagle zmarł. Oboje już w wieku 7 lat byli nierozłączną parą. Po tym traumatycznym przeżyciu, Viola wreszcie stanęła na nogi i postanowiła zawalczyć o swoje życie. Udało jej się skończyć studia, została nauczycielką i wreszcie zaczynało jej się układać. Do momentu, w którym zaczęły się pojawiać głuche telefony.

Kobieta po raz pierwszy raz otrzymała głuchy telefon w kwietniu 1991 roku. Od tego czasu połączenia się powtarzały. Viola jednak ignorowała je, myśląc, że to niewinne żarty jej uczniów. Jednak ta sytuacja coraz bardziej ją niepokoiła. Po tym, jak jej zgłoszenie zostało odrzucone przez policję, wynajęła prywatnego detektywa. Mężczyzna zdobył billingi jej rozmów, jednak tajemnicze połączenia nie były zarejestrowane. W końcu i on odmówił dalszej współpracy. Gdy telefon zadzwonił w nocy z 22 na 23 kwietnia 1991 roku, Viola postanowiła odebrać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mówili, że nie mogę zadzwonić, że teraz muszę żyć tutaj, w chmurach. Udało się! To ja, Ruby... nie mogłem przecież tak odejść bez pożegnania. Nie płacz, tutaj jestem szczęśliwy - miała usłyszeć.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Mateusz Morawiecki: Przedłużamy wszystkie obostrzenia. Wiadomo dokładnie, do kiedy będą zamknięte szkoły

Kobieta nie mogła uspokoić się po tym dziwnym wydarzeniu i postanowiła spotkać się z egzorcystą. Viola Tollen poczuła jak wracają do niej wszystkie niemiłe doświadczenia i ból z przeszłości. Ksiądz jednak pocieszył ją, tłumacząc, że takie rzeczy się zdarzają. Zmarłe osoby kontaktują się z nami, jeśli odchodzą przedwcześnie, nie załatwiwszy ważnych spraw. Od tego czasu Viola prowadziła pełne spokoju i szczęścia życie.

Najlepsze newsy dnia

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  4. Tragedia, zmarło 600 osób. Uwierzyli w nieprawdziwe informacje, o produkcie, który uodparnia na koronawirusa
  5. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News