Z samego rana media obiegła smutna wiadomość. Niestety nie miała szans, zmarła na miejscu

Z samego rana media obiegła smutna wiadomość. Niestety nie miała szans, zmarła na miejscu Źródło: twitter

Kobieta nie miała żadnych szans na przeżycie. Wyjątkowo smutne wiadomości obiegły wszystkie polskie media w niedzielny poranek. Wszczęto pilne śledztwo.

Starsza kobieta zmarła na miejscu, choć służby interweniowały bardzo szybko. Wszyscy mieli nadzieję, że jeszcze uda się ją uratować, ale niestety ziścił się możliwie najgorszy scenariusz. Funkcjonariusze ustalają dokładne i jednocześnie dość tajemnicze okoliczności tragedii, które dotychczas budzą wiele niepewności. 

Przykre informacje z samego rana. Kobieta nie miała szans 

Jak donosi m.in. Super Express, w minioną sobotę około godziny 15:30 na ul. 23 Marca w Sopocie doszło do makabrycznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem osobowym 43-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał na chodnik i potrącił spacerującą 73-latkę. Przerażeni całą sytuacją świadkowie natychmiast zawiadomili odpowiednie służby, które zjawiły się już po kilku minutach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rannego kierowcę przewieziono do szpitala, a u staruszki niestety stwierdzono zgon jeszcze nim podjęto próbę reanimacji. Kobieta nie miała szans na przeżycie, zmarła na miejscu. Tymczasem, gdy tylko było to możliwe, sprawcę poddano badaniu alkomatem, które wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Pobrano od niego także krew do badań toksykologicznych na obecność narkotyków. Sprawą zajęła się lokalna policja, która pod nadzorem prokuratura wyjaśnia dokładne okoliczności śmiertelnego wypadku. W chwili obecnej nie jest pewne, dlaczego 43-latek nagle zjechał na chodnik. Niewykluczone, że kluczowe okażą się zeznania zarówno jego, jak i świadków tragedii. Kolejne informacje prawdopodobnie pojawią się w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin, gdy tylko służbom uda ustalić się coś więcej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News