Kobieta umarła samotnie w szpitalu. Po 14 sekundach wydarzyło się najbardziej nieoczekiwane, wszystko się nagrało

Kobieta umarła samotnie w szpitalu. Po 14 sekundach wydarzyło się najbardziej nieoczekiwane, wszystko się nagrało Źródło: youtube/ Wdesign

Kobieta samotnie umarła na szpitalnym łóżku. Aż trudno uwierzyć w zdarzenie, jakie po kilku sekundach uchwyciła ukryta kamera. Nikt nie mógł spodziewać się czegoś podobnego.

Pewna kobieta odeszła na dobre, spędzając swoje ostatnie chwile w samotności. Przy jej łóżku zabrakło bliskich osób, które chwyciłyby ją za dłoń i wsparły tuż przed śmiercią. Tymczasem, tuż po tym jak zmarła, wydarzyło się coś, co zwyczajnie odbiera mowę. Wszystko zostało nagrane, a materiał zdecydowano opublikować w sieci.

Kobieta zmarła w samotności. Po kilku sekundach kamera zarejestrowała coś niebywałego 

Trwające niespełna 2-minutowe nagranie, które pojawiło się w serwisie YouTube, obiega media społecznościowe wśród użytkowników z całego świata. Internauci nie dowierzają w to, co na nim zobaczyli. Całe zdarzenie miało miejsce w chińskim szpitalu, gdzie w dużej sali, w samotności, zmarła jedna z pacjentek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na filmiku widać leżące na łóżku ciało kobiety, jednak po zaledwie 14 sekundach kamery uchwyciły coś jeszcze. Materiał ukazuje moment, w którym duch zmarłej opuszcza jej ciało, po czym nagle znika. Obraz niczym z horroru wzbudził dość skrajne emocje wśród internautów, którzy błyskawicznie podzielili się na dwa obozy - jedni wątpią, by podobne zdarzenie rzeczywiście miało miejsce, a inni traktują nagranie jako niezbity dowód na to, że istnieje życie po śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina…

Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, która z tych wersji jest prawdziwa, choć materiał do złudzenia wygląda na prawdziwy, a nawet bacznie mu się przyglądając ciężko jest dopatrzeć się jakikolwiek nieścisłości, które wskazywałyby na fotomontaż. Internauci nieustannie przesyłają film między sobą wyrażając własne opinie nad jego rzetelnością. Jedno jest jednak pewne: widok mrozi krew w żyłach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Martwiące doniesienia. Oficjalny komunikat ws. nagłego pobytu w szpitalu Tomasza Stockingera, atak choroby zrujnował jego plany
  4. W jaki sposób krzyżujesz ramiona? Ich ułożenie zdradza największą tajemnicę twojego charakteru
  5. Korzystasz z internetu? Możesz uzyskać od państwa nawet ponad 700 złotych, wystarczy jedna rzecz

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News