Z utratą dziewictwa czekała do ślubu. Następnego dnia wylądowała w szpitalu

Z utratą dziewictwa czekała do ślubu. Następnego dnia wylądowała w szpitalu Źródło: unsplash

Kobieta postanowiła, że zaczeka z utratą dziewictwa do ślubu. Jednak podczas nocy poślubnej splot wydarzeń sprawił, że musiała natychmiast znaleźć się w szpitalu. Jej wyjątkowa noc zamieniła się w prawdziwy koszmar.

Kobieta, która czekała z utratą dziewictwa do ślubu, trafiła podczas nocy poślubnej do szpitala. Panna młoda nie będzie miała dobrych wspomnień z tej, jak zakładała wyjątkowej nocy. Dramatyczne wydarzenia spowodowały, że wiele lat spędzi na leczeniu. 

Kobieta czekała z utratą dziewictwa do ślubu 

Stephanie Muller jest młodą kobietą, która wychowała się w środowisku chrześcijańskim. Kiedy poznała Andrew wiedziała, że to miłość na całe życie. Para spotykała się przez dwa lata, po czym jej ukochany postanowił się oświadczyć. Wielka radość zapanowała w obu rodzinach, każdy z niecierpliwością czekał na ślub. Najbardziej czekała także Stephanie, która postanowiła, że z utratą dziewictwa poczeka do nocy poślubnej. 

W końcu nadszedł ten wyjątkowy dzień, a para stanęła na ślubnym kobiercu, by wyznać sobie miłość do grobowej deski. Wesele było tak wspaniałe, jak młoda para zaplanowała. Jeszcze tej samej nocy wyruszyli w podróż poślubną, podczas której pierwszy raz między mężem i żoną miało dojść do zbliżenia. Kobieta była gotowa na wszystko, mając u boku kochanego męża. 

Młoda kobieta usłyszała diagnozę lekarską

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy doszło do zbliżenia, Stephanie nie mogła wytrzymać z bólu. Wiedziała, że ból szybko nie minie i udała się do lekarza. Na miejscu okazało się, że kobieta ma drożdżycę, grzybiczą infekcję skóry. Dostała leki, ale ból nie mijał. Po przejściu całej kuracji zdecydowała się ponownie spróbować seksu z mężem. Niestety, kolejny raz się nie udało. 

Steph po wielu miesiącach postanowiła odwiedzić ginekologa. Po badaniu okazało się, że kobieta choruje na pochwicę. Jest to przypadłość, która dotyka kobiety i objawia się skurczem mięśni pochwy i niesamowitym bólem podczas penetracji. Po usłyszeniu diagnozy, Steph żałowała, że wcześniej nie odwiedziła lekarza.

Dzisiaj grzeje: 1.Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Asia z "Chłopaków do wzięcia" nie wytrzymała. W końcu wygarnęła całą prawdę, fanom opadną szczeki

Po diagnozie Steph rozpoczęła leczenie, dzięki któremu już dziś może bezboleśnie współżyć z mężem. Kobieta teraz stara się informować jak najwięcej młodych kobiety, by nie wstydziły się i chodziły z każdym problemem do lekarza. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

źródło: metrocouk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News