W wybuchu w Szczyrku straciła 8-letniego synka i wszystko co miała. Nowe informacje dot. tragedii zwalają z nóg

W wybuchu w Szczyrku straciła 8-letniego synka i wszystko co miała. Nowe informacje dot. tragedii zwalają z nóg

Kobieta w wyniku wybuchu w Szczyrku straciła dom i całą rodzinę, w tym swojego jedynego 8-letniego synka. W mediach pojawiły się informacje na temat dalszych losów 34-letniej pani Katarzyny.

Kobieta w jednej chwili straciła wszystko - dom, ukochanego 8-letniego synka i pozostałych członków rodziny. Kiedy w domu, w którym mieszkało 9 osób, doszło do tragicznego wybuchu gazu, przeżyła tylko Katarzyna Kaim.

34-latka w momencie tragedii, jaka wydarzyła się w środę 4 grudnia przy ul. Leszczynowej w Szczyrku, przebywała w pracy w domu dziecka. W wyniku eksplozji budynku straciła oboje rodziców, siostrzeńca (zginął wraz z żoną i trójką małych dzieci) oraz swojego jedynego syna Szymona, którego samotnie wychowywała. Oprócz tego, została bez jakichkolwiek środków do życia i obecnie przebywa u znajomych.

 Kobieta jedyne co ma, to wsparcie

- Kasia straciła wszystko co miała, jej świat się zawalił. (...) Nie ma gdzie i do czego wracać. Jedyne, co jej zostało, to ubrania, w których była w dniu tragedii. Jako przyjaciele chcemy dać jej szanse na powrót do normalności, w tym celu organizujemy zbiórkę pieniędzy, mając nadzieję, że w jakimś stopniu pomoże jej to stanąć na nogi - chociaż wiemy, że to będzie bardzo trudne. - napisała Magdalena Masłowska z Fundacji Let's Go. To ona koordynuje zbiórkę, która ruszyła na rzecz pokrzywdzonej kobiety.

Jak dodaje, cała zebrana kwota pomniejszona o prowizję dla portalu Pomagam (7,5%), zostanie przelana na konto bankowe Katarzyny Kaim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ruszyła zbiórka na rzecz pani Katarzyny 

Zbiórka na pomoc dla kobiety ruszyła w czwartek na portalu pomagam.pl. Od tamtej pory wpłacono prawie pół miliona złotych. Oprócz tego, zbiórki pieniędzy prowadzą także miasto Szczyrk i Caritas. Z kolei prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski zadeklarował pomoc finansową w wysokości 50 tysięcy złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopiec niechcący zbił bardzo stary wazon. Jego mama prawie zemdlała, gdy zobaczyła, co było w środku
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

- Taka konkretna propozycja, być może w formie uchwały, padnie na najbliższej sesji Rady Miejskiej - potwierdził  w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" Tomasz Ficoń, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Bielsku-Białej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie. Obraził nawet najbardziej zagorzałych katolików
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Nałożyła na włosy maseczkę wg receptury babci. Po tygodniu z jej włosami stała się niebywała rzecz, szczęka jej opadła
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie przeciwnik, z którym może mieć problemy

Źródło: gazeta.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News