Kobieta przestała myć zęby 10 lat temu. Widok jej zębów każdego wprawia w osłupienie

Kobieta przestała myć zęby 10 lat temu. Widok jej zębów każdego wprawia w osłupienie Źródło: maxpixel

Kobieta 10 lat temu zrezygnowała z mycia zębów. To, w jakim stanie obecnie znajduje się jej jama ustna, wprawia w osłupienie. Nikt nie może w to uwierzyć.

Kobieta ma 23 lata, a od dziesięciu nie myje zębów. Była to świadoma decyzja, która doprowadziła do tego, że jej zęby mogą wprawić w osłupienie. Alice Kidd znalazła zupełnie inny sposób, by zadbać o higienę jamy ustnej. 

Kobieta, która od 10 lat nie myje zębów

Od kiedy pamięta, mycie zębów nie sprawiało jej przyjemności. Był to dla niej przykry obowiązek do którego zmuszali ją rodzice. Czasami nawet pomimo próśb mamy czy taty i tak nie brała do rąk szczotki ani pasy. Wszystko zmieniło się, kiedy jako dziewczynka musiała mieć założony aparat na zęby. Przez rok z wielką niechęcią chodziła do łazienki, gdzie szczotkowała zęby

Jednak od kiedy pożegnała się z aparatem zrezygnowała już całkowicie z używania szczoteczki i pasty do zębów. Już od 10 lat kobieta nie myje zębów.

- Nie mam w zwyczaju myć zębów. Da wielu ludzi jest to nie do pomyślenia. I nigdy nie zdecydowaliby się wyznać czegoś takiego. Ale taka jest prawda, nie myłam zębów od 10 lat - przyznaje bez wstydu kobieta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alice Kidd absolutnie nie wstydzi się przyznać, że jak ognia unika mycia zębów. Jej zdaniem jest to całkowicie niepotrzebna czynność, a dbać o higienę jamy ustnej trzeba w zupełnie inny sposób niż chemicznym preparatami. 

Kobieta ma zupełnie inne spojrzenie na higienę jamy ustnej

Alice Kidd nie ma problemów z nieświeżym oddechem ani z bakteriami w jamie ustnej. Znalazła rozwiązanie, które gwarantuje jej sukces. 23-latka nie pije nic innego niż wodę, zupełnie zrezygnowała z napojów gazowanych, kawy i herbaty. Nie pije też alkoholu. Dzięki takimi zabiegom jej zęby są śnieżno białe. 

Oczywiście kobieta regularnie odwiedza dentystę, by zrobić przegląd zębów pod kątem ubytków. Dotychczas żadnemu z lekarzy nie przyznała się się, że od 10 lat nie wzięła do ręki ani szczoteczki, ani pasty do zębów.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

- Jakby kazał mi zacząć je myć, zrobiłabym to. Ale na razie po prostu nie widzę takiej potrzeby. Widzę po swoich zębach, że nie jest to konieczne - dodaje.

Trzeba przyznać, że kobieta ma zniewalający uśmiech, który wprawia w osłupienie. Wiele osób, które regularnie szczotkuje zęby nie może się pochwalić podobnie białymi zębami. 

uploaded

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: webniusy

Następny artykuł