Kobieta tak się ubrała na plażę, że dostała mandat. Wszyscy wokół byli oburzeni, zdjęcia w sieci

Kobieta tak się ubrała na plażę, że dostała mandat. Wszyscy wokół byli oburzeni, zdjęcia w sieci Źródło: youtube.com

Kobieta, lecąc na wakacje, z pewnością chciała prezentować się jak najlepiej podczas swojego urlopu. Do walizki spakowała strój, przez który "chciała wyrażać siebie". Nie spodobało się to jednak innym turystom, wybuchł ogromny skandal.

Kobieta miała za nic obyczaje kraju, do którego się wybiera. Inni turyści nie omieszkali dać jej życiowej nauczki - musiała zapłacić wysoki mandat. Co więcej, wcześniej już ją ostrzegano, by nie chodziła ubrana w ten sposób. 

Kobieta ubrała bikini tak skąpe, że była niemalże naga

26-letnia Lin Tzu Ting, turystka z Tajwanu, wybrała ciepły kierunek na swój urlop. Wraz z chłopakiem doszła do wniosku, że warto byłoby odwiedzić Filipiny. Po kupieniu biletów i zarezerwowaniu hotelu nadszedł czas na pakowanie letnich ubrań. W walizce kobiety oczywiście znalazło się m.in. bikini. Kiedy w trakcie pobytu chciała wybrać się plażę Boracay, została ostrzeżona przez obsługę.

Personel hotelowy zwrócił jej uwagę, że jej bikini jest zbyt skąpe i może mieć przez to poważne problemy. Dwukrotnie słyszała, że nie może się tak pokazać na plaży. Paski materiału pełniące rolę stanika ledwo zakrywały jej sutki, a o majtkach lepiej nie mówić... Było widać jej wszystko, co oczywiście nie umknęło uwadze plażowiczów.

Filipińczycy domagają się od turystów poszanowania zwyczajów i tradycji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta w rozmowie z personelem powiedziała, że jej ubiór to forma sztuki oraz wyraża w ten sposób samą siebie. Nie okryła się i nie zmieniła bikini na inny model. 10 października została zatrzymana przez policję, a powodem były niezliczone skargi otrzymane od plażowiczów. Mundurowi otrzymali także nagrania i zdjęcia kobiety na potwierdzenie tego, że absolutnie nikt w tej sytuacji nie robi sobie żartów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zostawił po sobie miliardy. Fani są zdruzgotani
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Po przyjeździe na miejsce policjanci zatrzymali krnąbrną kobietę i byli zmuszeni wystawić jej mandat w wysokości 2500 filipińskich peso, czyli po przeliczeniu niecałe 200 złotych. Otrzymała też ostrzeżenie, że jeśli nie ureguluje kary podczas swojego pobytu na Filipinach, to może zapomnieć o tym, że zostanie wpuszczona na pokład samolotu do Tajwanu.

- W naszej konserwatywnej kulturze jest to nie do przyjęcia. Chociaż ojczyste zwyczaje pary mogą być inne, muszą szanować naszą kulturę i tradycję - powiedział szef miejscowej policji, Jess Baylon.

Fot. youtube.com/

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł