Tragedia w polskim mieście. Kobieta wyskoczyła z okna szpitala

Tragedia w polskim mieście. Kobieta wyskoczyła z okna szpitala Źródło: .

Kobieta niespodziewanie targnęła się na własne życie skacząc ze szpitalnego okna. Świadkowie zdarzenia od razu zawiadomili pomoc, jednak mimo podjętej reanimacji, jej życia nie udało się uratować. To ogromna tragedia.

Kobieta nagle skoczyła z okna. Tragiczne informacje obiegają polskie media, jednak wciąż nie pojawiło się zbyt wiele szczegółów. Wiadomo, że zawiadomione służby wszczęły śledztwo. Personel szpitala i pozostali pacjenci z pewnością długo nie zapomną tego potwornego dnia. 

Kobieta wyskoczyła z okna szpitala 

Na portalu społecznościowym Twitter pojawiła się informacja o tragicznym zdarzeniu w Kołobrzegu. Jak podała użytkowniczka serwisu, będąca jednocześnie dziennikarką radia RMF FM, pacjentka wyskoczyła z okna oddziału internistycznego, znajdującego się na 4. piętrze budynku. Świadkowie od razu wezwali lekarzy, którzy w kilka chwil znaleźli się przy kobiecie. 

Medycy podjęli reanimację, jednak już po kilku minutach stwierdzili zgon. Pozostali pacjenci placówki z przerażeniem patrzyli, jak specjaliści zabierają ciało. Zawiadomiono policję, która wszczęła śledztwo. Prace funkcjonariuszy na miejscu tragedii ciągle trwają i zapewne zajmą jeszcze przez wiele godzin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trwa ustalanie szczegółów

Wciąż nie pojawiło się zbyt wiele informacji o zmarłej, dlatego jej wiek oraz tożsamość nie są znane. Nie wykluczone, że śledczy dotarli już do jej bliskich, a wstępne przesłuchania zarówno rodziny, jak i lekarzy pozwolą ustalić, dlaczego kobieta popełniła samobójstwo. Pierwsze teorie oraz oficjalne informacje zapewne pojawią się za kilka godzin. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O. 

2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Do tego czasu mundurowi będą zbierać materiał dowodowy. Możliwe, że po jednoznacznym wykluczeniu udziału osób trzecich, śledztwo szybko dobiegnie końca. Media czekają na oficjalny komentarz policji bądź personelu szpitala. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyhodowano NAJWIĘKSZĄ świnię na świecie. Jest większa od niedźwiedzia
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News