Kobieta poszła do ginekologa z problemem wrastających włosków. Usłyszała od niego możliwie najgorsze słowa

Kobieta poszła do ginekologa z problemem wrastających włosków. Usłyszała od niego możliwie najgorsze słowa

Kobieta była w szoku rozmawiając ze swoim lekarzem. Ten postanowił powiedzieć jej wprost, co jej grozi i jak może zmienić się jej życie, jeśli nie podejmie dobrej decyzji. Choć była załamana to w głębi duszy cieszyła się, że wszystko wyszło na jaw.

Kobieta dopiero u swojego ginekologa dowiedziała się, co tak naprawdę grozi jej życiu. Wcześniej była z problemem wrastających włosków u dermatologa, lecz ten po oględzinach nie zauważył niczego niepokojącego. Wizyta u kobiecego lekarza uratowała jej życie.

Kobieta w końcu upewniła się, że lekarz mówi prawdę

29-letnia Marisa Strupp od pewnego czasu borykała się z nieprzyjemnym problemem depilujących się kobiet. W okolicach miejsc intymnych zauważyła wrastające włoski. Chciała załagodzić zmiany skórne, dlatego w pierwszej kolejności udała się do dermatologa. Ten nie zauważył niczego niepokojącego, lecz zalecił jej wizytę u ginekologa, który potwierdzi jego teorię lub sam coś zaradzi.

Kiedy pokazała lekarzowi, o co dokładnie chodzi, ten wręcz nie dowierzał. Głównie w to, że dermatolog sam stwierdził, że to nic poważnego. Okazało się bowiem, że to, co kobieta brała za wrastające włoski, było czerniakiem - nowotworem skóry. Potwierdziły to badania, ponieważ w takich sytuacjach lekarz pobiera wycinek skóry i wysyła do analizy. U Marisy zdiagnozowano bardzo rzadką odmianę czerniaka - czerniaka sromu.

Trwała walka z czasem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marisa przez zbagatelizowanie problemu i niezgłoszenie się od razu do lekarza spowodowała, że jej czerniak zamienił się w nowotwór w drugim stadium rozwoju. Rozprzestrzenił się aż na węzły chłonne i potrzebna była roczna immunoterapia, aby pozbyć się komórek nowotworowych z całego organizmu. Do tej pory Marisa musi chodzić na wizyty kontrolne i badać swoją krew pod kątem nawrotu choroby.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Zapewne większość kobiet nie wie, że również w intymnych miejscach może rozwinąć się nowotwór. Tak zwany czerniak sromu jest o tyle rzadki, że nie mówi się o nim tak często jak np. o raku piersi czy też raku macicy i jajników. Teraz Marisa przestrzega inne kobiety, by zwracały uwagę na tak banalne sprawy jak "wrastające włoski" i regularnie oglądały swoje miejsca intymne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 200 tys. ludzi za chwilę zostanie NA BRUKU. Wszystko przez komputery
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Źródło: ABC Zdrowie

Następny artykuł